Podkategoria
Polecane
Kocioł c.o. na ekogroszek, z podajnikiem

Kotły c.o. bez podajnika

Wysokoefektywne spalanie węgla i miału to wyzwanie, z którym musi zmierzyć się nowoczesny, zaawansowany sprzęt. Kotły c.o. bez podajnika znane są też jako zasypowe kotły centralnego ogrzewania. Dostępne są w mocach od 7 do 150 kW. Nowoczesna technologia pozwala na zastosowanie automatyki sprawującej nadzór nad wydajną pracą kotła. Dzięki temu obsługa kotła jest intuicyjna i nie sprawia żadnych problemów. Powiększony otwór zasypowy gwarantuje wygodny załadunek paliwa, a wielkość komory pozwala na maksymalnie duży załadunek. Materiał, z którego wykowane są kotły c.o. bez podajnika zapewniają bezawaryjną, długą pracę urządzeń.

KW
Kocioł c.o. bez podajnika - z rusztem żeliwnym

Wydajny kocioł zasypowy zasilany węglem kamiennym. Gwarantuje intuicyjną obsługę i wysoką jakość wykonania. Wersja kotła z regulatorem i wentylatorem zapewnia automatyczną pracę kotła i dokładniejsze spalanie węgla.
Kocioł o mocy: 7, 10, 15, 20, 25 lub 30 kW zapewnia komfort ogrzewania domów o powierzchni do 300 m2.


KWR
Kocioł c.o. bez podajnika - z rusztem wodnym

Kocioł zasypowy zapewniający zwiększoną wydajność. Gwarantuje ją instalowany na stałe ruszt wodny umożliwiający skuteczniejszy odbiór ciepła. Sprawdzona konstrukcja zapewnia wygodną obsługę. W wersji z zestawem nadmuchowym oferuje automatyczną pracę kotła i lepsze spalanie węgla. Kocioł o mocy: 11, 17, 22, 27 lub 33 kW umożliwia komfortowe ogrzewanie budynków o powierzchni do 330 m2.


KWR ST
Kocioł c.o. bez podajnika - z rusztem wodnym i ruchomym rusztem mechanicznym

Kocioł zasypowy gwarantujący najwyższą wydajność i wygodę użytkowania. Regularne stosowanie dodatkowego rusztu mechanicznego pozwala na bieżąco oczyszczać palenisko i dba o maksymalny dopływ powietrza. Po zastosowaniu miarkownika ciągu lub sterownika z wentylatorem zapewnione jest jeszcze wydajniejsze spalanie węgla. Kocioł o mocy: 11, 17, 22, 27, 33 kW umożliwia komfortowe ogrzewanie budynków o powierzchni do 330 m2.


KWZ
Kocioł c.o. bez podajnika - z rusztem żeliwnym

Kocioł zasypowy do dolnego i górnego spalania miału węglowego. Wysoką wydajność i moc kotła zapewniają: zestaw nadmuchowy z regulatorem i wentylatorem oraz dysze nadmuchowe. W połączeniu z dużą komorą spalania gwarantują wysoki komfort ogrzewania. Dostępne moce: 15, 20, 30, 45, 65, 95 kW pozwalają na ogrzanie budynku o powierzchni do 950m2.

 

 


KWR Z
Kocioł c.o. bez podajnika - z rusztem wodnym

Kocioł zasypowy o zwiększonej mocy, przeznaczony do dolnego i górnego spalania miału węglowego. Szybszą i sprawniejszą pracę kotła zapewnia ruszt wodny pozwalający na łatwiejszy odbiór ciepła z paleniska. Standardowe wyposażenie kotła w regulator i wentylator, pozwala na obsługę pomp: c.w.u. i c.o. Dostępne moce: 17, 22, 35, 50, 70, 100 lub 150 kW umożliwiają ogrzewanie domów i budynków przemysłowych o powierzchni do 1500m2.


"Galmet Sp.z o.o." Sp. K. 48-100 Głubczyce ul. Raciborska 36, NIP 748-000-27-40 REGON 530508930 tel. +48 77 403 45 00
Polityka prywatności