Cenne rady - doradcy Galmet

O firmie / 2017-06-27

W sprawach technicznych lepiej polegać na fachowcach. Niby wszyscy o tym wiedza, a jednak ciągle zdarzają się ryzykanci, którzy metodami „złotych rączek” chcą zrobić coś taniej, prościej albo szybciej. Najczęściej kończy się to źle i kosztownie, a w sprawie wyboru i montażu systemu grzewczego może oznaczać negatywne konsekwencje przez wiele lat, bowiem źle dobrane i nieprawidłowo zainstalowane urządzenia będą bardzo uciążliwe, a nawet groźne w eksploatacji.

Wiodące światowe marki, dążące do zapewnienia maksymalnego komfortu i bezpieczeństwa swoim klientom, dbają o zapewnienie im specjalistycznej opieki i doradztwa na długo przed tym, zanim kupią oni i zaczną eksploatować produkt danego producenta. Im bardziej zaawansowana technologia zastosowana jest w takich wyrobach – z reguły o znacznej wartości, a takie są przecież nowoczesne urządzenia grzewcze – tym cenniejsze są takie rady i gwarancja bezpieczeństwa. Nie do przecenienia jest również komfort i spokój użytkownika, który ma pewność, że dokonał najlepszego możliwego wyboru, dobrze zainwestował swoje pieniądze w sprawdzony i perfekcyjnie skonfigurowany system, który sprawnie będzie pracował przez wiele lat.

Galmet, jedyny polski producent wytwarzający kompletne, zintegrowane Hybrydowe Systemy Grzewcze o najwyższych światowych parametrach, kolejny raz wysoko postawił poprzeczkę i wyznaczył trend, który nie jest jeszcze w naszym kraju standardem – uruchomił Krajowe Centrum Doradztwa Techniki Grzewczej. Jego trzonem jest sześcioosobowy zespół doradców, który dysponuje zarówno odpowiednią wiedzą techniczną jak i doświadczeniem. Fachowcy Galmet są przygotowani, by udzielić porady i pomocy klientom podczas planowania i realizacji inwestycji budowlanych związanych nie tylko z koniecznością wyboru rodzaju zasilania domu w energię cieplną (c.o. i c.w.u.), doboru odpowiednich urządzeń – systemu grzewczego, ale również pomagają w pozyskaniu dofinansowania i znalezieniu  sprawdzonego instalatora tego systemu. Główną cechą i zaletą takiej obsługi jest jej kompleksowość, co z pewnością zaoszczędzi czas i pieniądze inwestorów.

Każdy z doradców jest specjalistą od konkretnego rodzaju urządzeń grzewczych – pomp ciepła, ogrzewaczy wody, kotłów c.o., systemów solarnych oraz fotowoltaicznych, ale opracowując najnowocześniejsze i najwydajniejsze układy Hybrydowych Systemów Grzewczych działają zespołowo, a do ich dyspozycji jest również Dział Badań i Rozwoju firmy Galmet.

To właśnie ekologiczne zintegrowane Hybrydowe Systemy Grzewcze, korzystające z odnawialnych źródeł energii są oczkiem w głowie zespołu Krajowego Centrum Doradztwa Techniki Grzewczej. Również wśród klientów rośnie zainteresowanie tymi najbardziej efektywnymi i przyjaznymi dla środowiska rozwiązaniami grzewczymi. Warto skorzystać z konsultacji ze specjalistami w tej dziedzinie.

 

Kto powinien skorzystać ze wsparcia doradców z Centrum Doradztwa Galmet:

  • Osoby remontujące lub budujące mieszkanie/dom
  • Użytkownicy produktów Galmet
  • Osoby zainteresowane technologią OZE i Hybrydowych Systemów Grzewczych
  • Pracownicy salonów sprzedaży
  • Projektanci i Instalatorzy

 

Tel. 77 403 45 60

Trzon Krajowego Centrum Doradztwa Techniki Grzewczej tworzą:

 

inż. Roman Balicz
Krajowy doradca ds. zbiorników,
kierownik Działu Wsparcia Technicznego Galmet
r.balicz@galmet.com.pl

 

Mgr inż. Artur Adamów
Krajowy doradca ds. kotłów c.o
a.adamow@galmet.com.pl

 

Mgr inż. Julia Sobaszek
Krajowy doradca ds. pomp ciepła
j.sobaszek@galmet.com.pl

 

Mgr inż. Artur Bernardt
Krajowy doradca ds. systemów solarnych i fotowoltaicznych.
a.bernardt@galmet.com.pl

 

Mgr Ewelina Barton
Krajowy doradca ds. dofinansowań do systemów grzewczych i OZE
e.barton@galmet.com.pl

O firmie
"Galmet Sp.z o.o." Sp. K. 48-100 Głubczyce ul. Raciborska 36, NIP 748-000-27-40 REGON 530508930 tel. +48 77 403 45 00