W cyklu „Ludzie i pasje” prezentujemy najciekawsze osobowości branży grzewczej. Ludzi, którzy obok pracy zawodowej mają jeszcze to „coś” – pasję, która dla wielu może być niezrozumiała, egzotyczna lub nawet tajemnicza. Pasja to więcej niż hobby…

W pracy industrial,po pracy house, ale wszystkim rządzi muzyka!

 

 

 

 

 

Jeżeli nazwisko Patryka Zarzyckiego nic Wam nie mówi, to znaczy, że nie bywacie w modnych klubach, albo bywacie i znacie go doskonale, ale pod pseudonimem HUMAN. To ta sama osoba – popularny DJ, a jednocześnie pracownik wydziału produkcji kotłów c.o. firmy Galmet.

Niezły z ciebie człowiek-orkiestra...

Patryk Zarzycki (HUMAN): Rzeczywiście robię w życiu dużo różnorodnych i ciekawych rzeczy,  ale bez przesady… (śmiech).

Nie powiedzieliśmy jeszcze wszystkiego o twoich osiągnięciach! Oprócz pracy w Galmet prowadzisz przecież swój własny biznes…

Nawet w dwóch postaciach – jeden w branży muzycznej, a drugi – grafiki komputerowej.

Masz jeszcze czas na jakieś życie prywatne?

O tak, od dwóch lat jestem żonaty. Mieszkamy w Opolu, więc kawałek dojeżdżam też do pracy, ale wieczorem udaje mi się obejrzeć dobry film z ukochaną lub mecz piłki nożnej. Wolnego czasu jednak nie mam za dużo. Nie wiem, czy możemy o tym powiedzieć, ale wiemy, że jest jeszcze Piorun... A jest! (śmiech). Mimo groźnego imienia jest bardzo sympatyczny i przyjacielski. To pies mojej żony, rasy shih tzu :)

Muzyką zajmujesz się ponad 12 lat – jesteś DJ-em już kawał czasu!

To od zawsze była moja pasja. Na początku robiłem to tylko hobbystycznie. Nie przypuszczałem, że będzie to trwało tyle lat, przeradzając się w pracę, którą kocham.

Niemal równie długo pracujesz w Galmet.

Zacząłem w 2009 roku, kiedy miałem 20 lat. Ta praca to jedno z trzech moich źródeł dochodu, obok muzyki i grafiki komputerowej. Różnorodność moich zajęć pozwala na utrzymanie równowagi i odreagowanie.

Jaka muzyka najbardziej Cię interesuje?

Only House Music i pokrewne gatunki - Deep House, Tech House, Funky House…

Co najbardziej lubisz w pracy DJ-a?

Najbardziej uwielbiam kontakt z ludźmi, ich reakcje na to co gram, podniesione ręce i ciarki za sprawą muzyki. To są emocje!

Wolisz grać w małych, czy dużych klubach?

To nie ma znaczenia. Każdy weekend, każda impreza to ciekawe wydarzenie różniące się tylko miejscem i ilością osób. Zawsze daję z siebie wszystko i uwielbiam, jak ludzie na to reagują, niezależnie od tego, czy jest to kilkadziesiąt osób, czy kilka tysięcy.

Grasz tylko w Polsce, współpracujesz z innymi DJ-ami?

Grywam również za granicą, występowałem kilka razy w Niemczech, Czechach i Wielkiej Brytanii. Poznaję na imprezach mnóstwo DJ-ów z różnych krajów, ale grając podpisuję się wyłącznie swoją marką.

Musisz być zmęczony całonocnymi eskapadami...

Zdarza się. Najbardziej niebezpieczne są powroty do domu po całonocnych imprezowych wojażach. Kiedy robi się widno, człowiek (nomen omen HUMAN :) jest zmęczony, a droga robi się z każdym kilometrem coraz węższa. Na szczęście czasem można liczyć na PKP.

Co planujesz w najbliższym czasie?

Wkrótce zamierzam wydać dwa autorskie utwory oraz jeden remix, a także na bieżąco kolejną część swojego podcast’u Pure House Box.

Zapraszamy do śledzenia profili DJ-a HUMAN na facebook'u, Instagramie i SoundCloudzie.

www.facebook.com/HUMANofficialPL
www.instagram.com/HUMANofficialpl
soundcloud.com/humanofficialpl

O firmie
"Galmet Sp.z o.o." Sp. K. 48-100 Głubczyce ul. Raciborska 36, NIP 748-000-27-40 REGON 530508930 tel. +48 77 403 45 00