Spotkajmy się w Poznaniu – INSTALACJE 2022

Targi / 2022-04-07

Już 25 kwietnia Galmet zaprezentuje w Poznaniu powietrzną inwerterową pompę ciepła Airmax 3. generacji. Airmax3 to najnowsza generacja monoblokowych pomp ciepła do nowych i modernizowanych budynków.

 

 

 

 

 

 

 

Nowy Airmax3 łączy zaawansowaną technologię i wyjątkową wydajność z ponadczasowym designem i klasyczną formą. Airmax 3. generacji to ekologia, wydajność i komfort na niespotykanym dotąd poziomie zarówno w zakresie ogrzewania jak i chłodzenia budynku. To najnowocześniejsze sprężarki spiralne sterowane inwerterowo. Rozwiązanie gwarantujące optymalne wykorzystanie doskonałych właściwości termodynamicznych ekologicznego czynnika R290 oraz płynne dopasowanie mocy pompy ciepła do potrzeb budynku. Ekologia w powietrznej pompie ciepła Galmet to też niskie zapotrzebowanie pompy ciepła na energię przekładające się na niskie koszty użytkowania. Intuicyjny, łatwy i szybki montaż oraz wygodę w użytkowaniu Airmax3 zapewnia Gbox - dedykowany wewnętrzny moduł hydrauliczny.
INSTALACJE 2022 to obowiązkowe miejsce na mapie spotkań wszystkich profesjonalistów i pasjonatów branży. Targi INSTALACJE to również liczne konferencje, warsztaty i szkolenia branżowe. Najwięksi producenci z całego świata przybliżą zwiedzającym najnowsze rozwiązania z dziedziny: instalacji, ogrzewania, wentylacji, klimatyzacji oraz energii odnawialnej. To już kolejna edycja wystawy, która za każdym gromadzi setki wystawców i tysiące zwiedzających z całego świata. Podczas tegorocznych Targów Złoty Medal otrzyma pompa ciepła Airmax 3. generacji. Najlepsza w historii pompa ciepła Galmet.
W tym roku impreza odbędzie się w dniach 25-27 kwietnia.

Stoisko Galmet: pawilon 5 stoisko 83.


Do zobaczenia w Poznaniu.

 

 

Targi
"Galmet Sp.z o.o." Sp. K. 48-100 Głubczyce ul. Raciborska 36, NIP 748-000-27-40 REGON 530508930 tel. +48 77 403 45 00