Podsumowanie ISH 2017

Targi / 2017-03-20

ISH to jedno z najważniejszych wydarzeń branżowych w Europie. W tegorocznej edycji targów udział wzięło 2482 wystawców z czego 1593 pochodziło spoza granic Niemiec. Wśród nich nie mogło zabraknąć jednej z najdynamiczniej rozwijających się firm w branży grzewczej – Galmet.

„Jako, że jesteśmy czołowym producentem najnowocześniejszych i najbardziej innowacyjnych produktów w Polsce, a Niemcy to jeden z naszych kierunków eksportowych, dlatego udział w targach ISH na stałe wpisał się w nasz kalendarz. Dzięki takim przedsięwzięciom i spotkaniom możemy umacniać relacje z naszymi niemieckimi klientami. Targi to często jedyna okazja do spotkania się nimi” – mówi Dariusz Siudmak, kierownik ds. eksportu

Galmet na swoim stoisku zaprezentował szereg produktów, które cieszyły się ogromnych zainteresowaniem w tym najefektywniejsza pompa ciepła do c.o. i c.w.u. – Maxima, ekologiczna pompa ciepła z podgrzewaczem do c.w.u. – Spectra oraz kolektory słoneczne KSG 21 z miedzianym absorberem. Na stoiskach można było zapoznać się z naszą szeroką ofertą kotłów ekologicznych c.o. oraz spotkać się i porozmawiać z naszymi ekspertami.

Pomimo tego, że targi odbywały się we Frankfurcie, przyciągnęły sporo odwiedzających. Odwiedziło nas mnóstwo klientów z różnych, europejskich krajów. Nawiązaliśmy naprawdę wiele ciekawe kontaktów i rozmów, które mamy nadzieję w przyszłości zaowocują – mówi Roman Balicz, kierownik działu wsparcia technicznego. Tegoroczne targi odwiedziło 200 144 zwiedzających to blisko 5tys. więcej niż dwa lata temu.

Targi
"Galmet Sp.z o.o." Sp. K. 48-100 Głubczyce ul. Raciborska 36, NIP 748-000-27-40 REGON 530508930 tel. +48 77 403 45 00