Najpopularniejsza pompa na polskim rynku – najlepsza!

Aktualności / 2016-09-30

Basic to od lat najpopularniejsza pompa ciepła do c.w.u. skonstruowana i produkowana w Polsce. Galmet wprowadził zmiany znacznie podnosząc wydajność swojej rekordzistki. Wprowadzone ulepszenia pozwoliły uzyskać ponadprzeciętne parametry. Pompy ciepła do c.w.u. marki Galmet wyznaczają nowy standard a wszystko to w niezmienionej cenie. Podobnie jak pompa ciepła Spectra, Basic gwarantuje wydajność COP (A15/W10-55) równą 3,49 zgodnie z najnowszą normą PN-EN 16147. Jest to rekordowy wynik na polskim rynku. Potwierdzają to badania wykonane przez akredytowany ośrodek badawczy.

Pompa ciepła Basic zyskała m.in.:

  • Cichą i wydajną sprężarkę rotacyjną o wydłużonej żywotności i wysokiej sprawności.
  • Innowacyjny parownik usprawniający odbiór i transport ciepła.

Wprowadzone do pompy Basic usprawnienia pozwalają zmniejszyć wydatki związane z ogrzewaniem wody użytkowej i zapewniają maksymalny komfort użytkowania. Znacząco wzrosła też efektywność energetyczna podgrzewania wody, która wynosi teraz 151%.
O bezpieczeństwo i wygodę użytkowników dba, niezmiennie, intuicyjny sterownik z ekranem dotykowym. Wyposażony w inteligentne funkcje: Party  - pozwala na ekspresowe podgrzanie wody, Eco - optymalizuje pracę pompy i Antylegionella  - dba o zdrowie użytkowników.

Zmodyfikowana pompa Basic ze zbiornikiem o pojemności 200 litrów nawiązuje teraz kolorystyką do linii pomp Spectra, Airmax2 i Maxima oraz otrzymała nowy numer katalogowy 09-353102.

Pompa ciepła Basic:

  • Zabezpiecza ciepłą wodę użytkową dla 4-5 osobowej rodziny.
  • Oferuje możliwość współpracy z domową instalacja solarną lub kotłem c.o.
  • Zapewnia oszczędności do 1500 złotych kosztów ogrzewania wody rocznie.
  • Posiada najwyższą obecnie klasę efektywności energetycznej A.

Wszystkie informacje na temat pompy ciepła Basic dostępne są na stronie produktu.

Aktualności
"Galmet Sp.z o.o." Sp. K. 48-100 Głubczyce ul. Raciborska 36, NIP 748-000-27-40 REGON 530508930 tel. +48 77 403 45 00