WIELKI FINAŁ HOT POINTS CLUB - EDYCJA 2018

Aktualności / 2019-03-20

Galmet mocnym akcentem podsumował kolejną edycję programu partnerskiego dla instalatorów. Wielki finał rozgrywanego w nowej formule konkursu HOT POINTS CLUB odbył się w pięknie położonym, wiślańskim hotelu "STOK". W trzydniowym spotkaniu udział wzięli zwycięzcy konkursu z największą liczbą punktów, najlepsi instalatorzy i przedstawiciele organizatora. Były nagrody, tańce i swawole...

 

 

 

 

HPC 2018 - sukces

Najnowsza edycja najgorętszego programu partnerskiego branży grzewczej - Hot Points Club 2018 - zakończyła się dużym sukcesem. Aktywnie, czyli instalując produkty, zbierając punkty i odbierając nagrody, uczestniczyło w nim ponad pięciuset renomowanych instalatorów z całego kraju. To bardzo dobry prognostyk jeszcze większej popularności programu w nowym sezonie. Podczas Wielkiego Finału Hot Points Club w Wiśle, 15-17 marca, nastąpiło uroczyste wręczenie nagród specjalnych dla instalatorów, którzy zwyciężyli w rankingu oraz dodatkowych nagród dla najaktywniejszych uczestników, którzy zainstalowali największą liczbę urządzeń z danej grupy produktowej. Instalatorzy, którzy zdobyli najwyższe noty w rankingu otrzymali nagrody specjalne:

  • Najmądrzejszą powietrzną pompę ciepła do c.w.u. Spectra Smart.
  • Wymienniki c.w.u. do kotłów gazowych Rondo Premium w klasie A – 3 uczestników.
  • Zestawy odzieży roboczej premium – 5 uczestników.

Spotkanie w Wiśle na długo pozostanie w pamięci uczestników Hot Points Club nie tylko z powodu nagród zdobytych w konkursie. Do dyspozycji gości były wszystkie atrakcje hotelu oraz pobliski stok narciarski udostępniony do szusowania zarówno początkującym, jak i bardziej doświadczonym narciarzom. Uczestnicy spotkania korzystali również z turystycznych walorów samej Wisły i okolic. Każdy dzień kończył się kolacją z atrakcjami, pyszną kuchnią oraz tańcami przy muzyce kapeli miejscowych górali.

Gramy dalej

Programy partnerskie, szkolenia handlowe i techniczne to element wieloletniej współpracy firmy Galmet z najlepszymi instalatorami branży grzewczej. W 2019 roku na wszystkich uczestników programu Hot Points Club czekają równie atrakcyjne zestawy nagród. W puli nagród konkursowych do wyboru jest ponad 1000 różnego rodzaju produktów, wśród których są nowoczesne smartfony, laptopy, tablety, sprzęt RTV i AGD, konsole do gier, galanteria skórzana, biżuteria, perfumy, narzędzia, czy zabawki. Ponadto każdy z uczestników może odebrać bony Sodexo lub zasilenia przedpłaconych kart bankowych. W tym programie to uczestnicy decydują jakie nagrody chcą otrzymać wysyłkowo lub samodzielnie dokonać zakupu w wielu punktach handlowych, albo po prostu zamiast nagród rzeczowych pobrać gotówkę z bankomatu. Instalatorzy, którzy zdobędą najwyższe noty w rankingu otrzymają również dodatkowe, niezwykle cenne nagrody branżowe.

Udział w programie nie wymaga zbierania dodatkowych dokumentów. Wystarczy deklaracja udziału w Hot Points Club i później już tylko prosta internetowa rejestracja urządzeń, które zostały zainstalowane. Do każdego produktu przypisana jest odpowiednia ilość punktów, które instalator może zamienić na dowolny prezent. A jest z czego wybierać, bowiem Hot Points Club realizowany jest przez Galmet w kooperacji z międzynarodowym koncernem SODEXO, światowym liderem w dziedzinie organizacji programów partnerskich i współpracy motywacyjnej.

Podejmując tę współpracę Galmet dołączył do rodziny największych i najbardziej znanych światowych marek obsługiwanych przez międzynarodowego giganta.

Instaluj i odbieraj - nagrody, bony, pieniądze

Zasady programu partnerskiego Hot Points Club dla najlepszych instalatorów Galmet są niezwykle proste i przejrzyste. Kilka minut poświęconych na rejestrację zamontowanych produktów może dać nawet kilka tysięcy złotych miesięcznie. Uczestnicy premiowani są za montowanie urządzeń Galmet ze wszystkich grup asortymentowych:

  • Pompy ciepła do c.o. - 45 000 pkt.
  • Pompy ciepła do c.w.u. Basic i Spectra - 22 000 pkt.
  • Zestawy solarne - 22 000 pkt.
  • Kotły c.o. 5 klasy Galaxia i Genesis Plus - 22 000 pkt.
  • Kotły c.o. Gladius - 10 000 pkt.
  • Ogrzewacze wody z wężownicą spiralną typ 200-1000 - 5 000 pkt.

 

Zapraszamy do udziału w koljnej edycji. Zaproszenia wręczają doradcy techniczno–handlowi Galmet w poszczególnych regionach. Do zobaczenia!

Strona programu: www.hotpointsclub.pl

Aktualności
"Galmet Sp.z o.o." Sp. K. 48-100 Głubczyce ul. Raciborska 36, NIP 748-000-27-40 REGON 530508930 tel. +48 77 403 45 00