4 kroki do dotacji w programie Czyste Powietrze

Dotacje do OZE / 2019-05-10

Cenisz komfort ekologicznego, wydajnego, bezpiecznego i bezobsługowego ogrzewania? Wybierz system ogrzewania Galmet! Zyskaj do 90% dofinansowania do jego zakupu. Odbierz do 300 złotych rabatu na przygotowanie wniosku*.

Wejdź na: www.galmet.com.pl/dotacje-czyste-powietrze i skorzystaj z promocji!

 

 

 

 

 

 

 

Zadzwoń 77 403 45 68

 

Wniosek aplikacyjny? Audyt energetyczny? Wniosek o refinansowanie zakupu produktu? Wybierz urządzenie Galmet a przygotujemy dla Ciebie kompletną dokumentację o dotację w programie „Czyste Powietrze” na promocyjnych zasadach. Możesz zyskać do 90% dofinansowania**

 1. Przygotowania wniosku aplikacyjnego w zakresie dofinansowania z programu „Czyste Powietrze” (tj. wniosku o pozyskanie środków finansowych na planowany zakup produktów Galmet) - 400zł 200zł.
 2. Przygotowania wniosku aplikacyjnego w zakresie refinansowania z programu „Czyste Powietrze” (tj. wniosku o zwrot środków finansowych na już dokonany zakup produktów Galmet) - 500zł 300zł.
 3. Wykonania audytu energetycznego i przygotowanie wniosku aplikacyjnego w zakresie dofinansowania z programu „Czyste Powietrze” - 1 100zł 800zł.

 

 

Wybrane warunki dofinansowania w programie „Czyste Powietrze”

 1. Maksymalne koszty kwalifikowane, od których jest liczona wysokość dotacji: 53 000 zł.
 2. Minimalna wartość kosztów kwalifikowanych przedsięwzięcia: 7 000 zł.
 3. Dotacja i pożyczka mogą być wypłacane zarówno po zrealizowaniu etapu, jak i całości
  przedsięwzięcia. Środki mogą być przekazane na rachunek bankowy wykonawcy, a jeżeli dowody księgowe zostały przez Beneficjenta opłacone - na jego rachunek bankowy.
 4. Wnioskowanie o dzielenie dofinansowania w formie dotacji nie wymaga równoczesnego
  wnioskowania o udzielenie dofinansowania w formie pożyczki. Beneficjent może ubiegać się
  wyłącznie o dofinansowanie w formie dotacji, wyłącznie o dofinansowanie w formie pożyczki lub dofinansowanie w formie dotacji i pożyczki.
 5. Pożyczka może być udzielona na okres nie dłuższy niż 15 lat; okres finansowania jest liczony od daty pierwszej planowanej wypłaty transzy pożyczki do daty planowanej spłaty ostatniej raty kapitałowej.

 

Zadzwoń 77 403 45 68

 

* Rabat w promocji Galmet przyznawany jest w postaci zwrotu części płatności za usługę i jest warunkowany dokonaniem przez uczestnika promocji zakupu produktu Galmet. Regulamin promocji dostępny na www.galmet.com.pl/promocja/czyste-powietrze.pdf
**Szczegółowe warunki dofinansowania zawiera regulamin programu "Czyste Powietrze" dostępny na stronie www.wfosigw.pl

 

Wejdź na: www.galmet.com.pl/dotacje-czyste-powietrze i skorzystaj z promocji!

Dotacje do OZE
"Galmet Sp.z o.o." Sp. K. 48-100 Głubczyce ul. Raciborska 36, NIP 748-000-27-40 REGON 530508930 tel. +48 77 403 45 00