„Salon producenta” – nowa jakość w branży

O firmie / 2015-12-05

Wydarzenie zostało poprzedzone kampanią w prasie, radiu, internecie oraz na billboardach. Na otwarcie zaproszono przedstawicieli władz samorządowych, WFOŚiGW w Opolu, projektantów, instalatorów i dystrybutorów urządzeń Galmet.

Uroczystego przecięcia wstęgi dokonali prezesi zarządu firmy, Stanisław Galara i jego syn – Robert Galara. Obaj wygłosili również przemówienia. „Ten salon to centrum doradztwa techniki grzewczej. Chcemy wspierać, pomagać i doradzać, a nie jedynie sprzedawać. Ciągle zmieniamy się dla naszych klientów. Tworzymy rzeczy mądre w taki sposób, aby po wybraniu produktów Galmet mogli być z siebie naprawdę dumni” – powiedział przy okazji otwarcia Robert Galara.

Część ekspozycji salonu tworzą trzy komplety zestawów grzewczych Galmet: mini, midi i maxi, które przeznaczone są dla użytkowników o różnych potrzebach. „Ogromny nacisk położyliśmy także na jakość obsługi. Każdy, kto poszukuje odpowiedniego sprzętu grzewczego i ma w związku z tym wątpliwości, znajdzie w naszym salonie odpowiedź na wszystkie swoje pytania” – stwierdził Robert Galara.

Relację zdjęciową z wydarzenia zamieścił między innymi portal TwojeGłubczyce.pl (link). Z kolei wypowiedzi prezesów firmy na temat nowego „Salonu producenta” można posłuchać na stronie internetowej Radia Park (link).

O firmie
"Galmet Sp.z o.o." Sp. K. 48-100 Głubczyce ul. Raciborska 36, NIP 748-000-27-40 REGON 530508930 tel. +48 77 403 45 00