Galmet to polskia firma rodzinna z 35 – letnim doświadczeniem w branży grzewczej. To jeden z największych producentów urządzeń grzewczych w kraju i eksporter do prawie 30 krajów świata. Firma jest w czołówce najnowocześniejszych i najbardziej innowacyjnych przedsiębiorstw, nasze centrum technologiczno – produkcyjne zapewnia  jakość i najwyższe standardy. Stałe doskonalenie personelu i produktów przyczyniają się do powstania zaawansowanych technologicznie i ekologicznie systemów grzewczych dla indywidualnych gospodarstw domowych, budynków użyteczności publicznej i obiektów przemysłowych.
Kompleksowa oferta firmy obejmuje wiele wariantów wyposażenia i sposobów zasilania instalacji grzewczych, a gama wytwarzanych urządzeń jest bardzo duża, od całych serii ogrzewaczy wody przez wszystkie rodzaje wymienników c.w.u. i kotłów c.o., aż po gruntowe i powietrzne pompy ciepła oraz zestawy kolektorów słonecznych.
Wytrwale realizujemy nasze ambicje i cele, priorytetem jest stały rozwój i osiągniecie pozycji światowego lidera w branży grzewczej. Nasza kadra to ponad 700 ludzi z pasją, którzy kreują naszą siłę przedsiębiorstwa. Doświadczenie i kreatywność to cechy naszych pracowników. Wychodzimy naprzeciw wyzwaniom, znamy rynek i wyznaczamy jego kierunek.
Swoim klientom dajemy o wiele więcej: Jakość polskich, europejskich komponentów, najlepszej klasy solidną stal, gwarancje według unijnych standardów, najnowsze rozwiązania dotykowe i internetowe.
Działamy w myśl zasady: „Jeden Producent – Jeden Serwis – Jedna Gwarancja – Jedno Krajowe Centrum Doradztwa Techniki Grzewczej”.

"Galmet Sp.z o.o." Sp. K. 48-100 Głubczyce ul. Raciborska 36, NIP 748-000-27-40 REGON 530508930 tel. +48 77 403 45 00
Polityka prywatności