Dotacje do zakupu i montażu urządzeń korzystających z OZE – Odnawialnych Źródeł Energii.

Czyste Powietrze 2.0 – większe wsparcie dla OZE
Dotacje do OZE / 2020-03-10

Nowe zasady programu „Czyste Powietrze” zaczną obowiązywać już niebawem. Przyspieszą znacznie realizację programu. Zwiększy się liczba osób objętych dopłatami. Dotacje obejmą kolejne grupy produktów Galmet, wzrośnie też maksymalna wysokość dofinansowania. Nawet 27 000 zł za instalację gruntowej pompy ciepła Maxima.

4 kroki do dotacji w programie Czyste Powietrze
Dotacje do OZE / 2019-05-10

Cenisz komfort ekologicznego, wydajnego, bezpiecznego i bezobsługowego ogrzewania? Wybierz system ogrzewania Galmet! Zyskaj do 90% dofinansowania do jego zakupu. Odbierz do 300 złotych rabatu na przygotowanie wniosku*.

Uchwała antysmogowa w wielkopolsce
Dotacje do OZE / 2017-12-19

Wielkopolska jest piątym regionem w kraju, który uregulował zasady walki ze smogiem. Sprawdź jakie regulacje wprowadzono i kiedy zaczną obowiązywać.

Kędzierzyn-Koźle dotuje wymianę kotłów c.o.
Dotacje do OZE / 2017-10-10

Kędzierzyn-Koźle walczy ze smogiem i wprowadza nowy system dotacji do wymiany starych kotłów c.o. lub budowy kotłowni w nowych budynkach. Dotację można przeznaczyć na zakup: kotłów c.o., pomp ciepła lub kolektorów słonecznych Galmet nawet 15 000 taniej. Sprawdź na jakich warunkach możesz otrzymać dofinansowanie?

Opole - dotacja na kotły c.o. i OZE - do 60%
Dotacje do OZE / 2017-03-06

Opole stawia na poprawę jakości powietrza i wprowadza dotacje do modernizacji indywidualnych kotłowni oraz zakupu i montażu Odnawialnych Źródeł Energii. Program pozwala na zakup i instalację: kotłów c.o., pomp ciepła lub kolektorów słonecznych Galmet nawet 60% taniej. Na jakich warunkach można otrzymać dofinansowanie?

Świętokrzyskie walczy ze smogiem
Dotacje do OZE / 2017-01-11

Świętokrzyskie wybiera czyste powietrze i wprowadza dofinansowanie do modernizacji indywidualnych kotłowni, zakupu i montażu Odnawialnych Źródeł Energii oraz termomodernizacji budynków. Program pozwala na zakup i instalację: kotłów c.o., pomp ciepła i kolektorów słonecznych Galmet prawie 25% taniej. Na jakich warunkach można otrzymać dofinansowanie?

Dofinansowanie pomp ciepła
Dotacje do OZE / 2017-01-02

Mazowieckie stawia na OZE i dotuje wymianę urządzeń grzewczych na urządzenia korzystające z Odnawialnych Źródeł Energii, które zapewnią ograniczenia emisji zanieczyszczeń do powietrza. Program dotacji pozwala na zakup i instalację: pomp ciepła i kolektorów słonecznych Galmet, nawet o 50% taniej. Na jakich warunkach można otrzymać dofinansowanie?

Lubelskie dotuje zakup i montaż kotłów c.o. i OZE
Dotacje do OZE / 2016-10-11

Kolejne województwo stawia na poprawę jakości powietrza i dotuje wymianę urządzeń grzewczych. Do opolskiego, kujawsko-pomorskiego i mazowieckiego dołączyło województwo lubelskie. Program EKODOM pozwala na zakup i instalację m.in. kotłów c.o., pomp ciepła i kolektorów słonecznych Galmet, nawet o 30% taniej. Na jakich warunkach można otrzymać dofinansowanie?

Dotacja na kotły c.o. i OZE - zyskaj do 30% w opolskim
Dotacje do OZE / 2016-10-03

Od października br. można składać wnioski o pożyczki na wymianę urządzeń grzewczych dla  poprawy jakości powietrza w woj. opolskim. Programy EKO - PIEC, EKO - DOM i OZE wspierają m.in. zakup kotłów c.o., pomp ciepła i kolektorów słonecznych Galmet. Kto i na jakich warunkach może otrzymać dofinansowanie?

"Galmet Sp.z o.o." Sp. K. 48-100 Głubczyce ul. Raciborska 36, NIP 748-000-27-40 REGON 530508930 tel. +48 77 403 45 00