Ciepło z klasą

Dotacje do zakupu i montażu urządzeń korzystających z OZE – Odnawialnych Źródeł Energii.

Opole - dotacja na kotły c.o. i OZE - do 60%
Dotacje do OZE / 2017-03-06

Opole stawia na poprawę jakości powietrza i wprowadza dotacje do modernizacji indywidualnych kotłowni oraz zakupu i montażu Odnawialnych Źródeł Energii. Program pozwala na zakup i instalację: kotłów c.o., pomp ciepła lub kolektorów słonecznych Galmet nawet 60% taniej. Na jakich warunkach można otrzymać dofinansowanie?

Świętokrzyskie walczy ze smogiem
Dotacje do OZE / 2017-01-11

Świętokrzyskie wybiera czyste powietrze i wprowadza dofinansowanie do modernizacji indywidualnych kotłowni, zakupu i montażu Odnawialnych Źródeł Energii oraz termomodernizacji budynków. Program pozwala na zakup i instalację: kotłów c.o., pomp ciepła i kolektorów słonecznych Galmet prawie 25% taniej. Na jakich warunkach można otrzymać dofinansowanie?

Do 50% dotacji do kolektorów i pomp ciepła w mazowieckim
Dotacje do OZE / 2017-01-02

Mazowieckie stawia na OZE i dotuje wymianę urządzeń grzewczych na urządzenia korzystające z Odnawialnych Źródeł Energii, które zapewnią ograniczenia emisji zanieczyszczeń do powietrza. Program dotacji pozwala na zakup i instalację: pomp ciepła i kolektorów słonecznych Galmet, nawet o 50% taniej. Na jakich warunkach można otrzymać dofinansowanie?

Lubelskie dotuje zakup i montaż kotłów c.o. i OZE
Dotacje do OZE / 2016-10-11

Kolejne województwo stawia na poprawę jakości powietrza i dotuje wymianę urządzeń grzewczych. Do opolskiego, kujawsko-pomorskiego i mazowieckiego dołączyło województwo lubelskie. Program EKODOM pozwala na zakup i instalację m.in. kotłów c.o., pomp ciepła i kolektorów słonecznych Galmet, nawet o 30% taniej. Na jakich warunkach można otrzymać dofinansowanie?

Dotacja na kotły c.o. i OZE - zyskaj do 30% w opolskim
Dotacje do OZE / 2016-10-03

Od października br. można składać wnioski o pożyczki na wymianę urządzeń grzewczych dla  poprawy jakości powietrza w woj. opolskim. Programy EKO - PIEC, EKO - DOM i OZE wspierają m.in. zakup kotłów c.o., pomp ciepła i kolektorów słonecznych Galmet. Kto i na jakich warunkach może otrzymać dofinansowanie?

Kolejne dofinansowanie OZE, do 80% w kujawsko – pomorskim
Dotacje do OZE / 2016-09-15

Od 15 września br. można składać wnioski o dofinansowanie do instalacji urządzeń korzystających z Odnawialnych Źródeł Energii – OZE, w woj. kujawsko – pomorskim. Program EKODOM wspiera zakup m.in. pomp ciepła i kolektorów słonecznych. Kto i na jakich warunkach może otrzymać dofinansowanie?

Do 80% dotacji na OZE
Dotacje do OZE / 2016-09-12

Bezzwrotną dotację w wysokości 80% kosztów realizacji inwestycji mogą otrzymać jednostki sektora finansów publicznych, a 40% mieszkańcy m.st. Warszawy, na zakup i montaż urządzeń korzystających z Odnawialnych Źródeł Energii - OZE.

"Galmet Sp.z o.o." Sp. K. 48-100 Głubczyce ul. Raciborska 36, NIP 748-000-27-40 REGON 530508930 tel. +48 77 403 45 00
Polityka prywatności