Świat marki Galmet

Ekologiczny i pogodny - Tomasz Zubilewicz
O firmie / 2019-02-02

Najpopularniejszy polski prezenter pogody, popularyzator nowoczesnych technologii opowiada dlaczego wybiera urządzenia wykorzystujące odnawialne źródła energii i planach na … nową książkę.

Galmet zdobywa szczyty
O firmie / 2019-01-04

W cyklu „Ludzie i pasje” prezentujemy najciekawsze osobowości branży grzewczej. Ludzi, którzy obok pracy zawodowej mają jeszcze to „coś” – pasję, która dla wielu może być niezrozumiała, egzotyczna lub nawet tajemnicza. Pasja to więcej niż hobby…

ZAKSA - Mistrz wspiera Mistrza
O firmie / 2017-12-17

Trwa dobra passa wspieranego przez Galmet klubu siatkarskiego ZAKSA z bliskiego Głubczycom Kędzierzyna-Koźla. W trwającym sezonie rozgrywek siatkarze mają na swoim koncie tylko dwie porażki. W 15 rozegranych meczach ZAKSA wygrała 42 sety oddając tylko 11, jest to najlepszy wynik w lidze. Jest zdecydowanym liderem Plusligi. Dla Galmet to duży zaszczyt, że firma wspiera jeden z najbardziej zasłużonych klubów w historii polskiej siatkówki.

Łękawica, Miastko a może Racibórz. Kto zwycięży w Dogrywce "Ciepło z klasą"?
O firmie / 2017-09-23

To już trzeci tydzień dogrywki ogólnopolskiej kampanii „Ciepło z Klasą” organizowanej przez lidera branży grzewczej Galmet. Akcja obejmuje swoim zasięgiem ponad 5 000 000 uczniów w całym kraju uczęszczających do ponad 35 000 szkół. Trwa zacięta rywalizacja a każda z tych szkół ma szansę na wygraną.

"Ciepło z klasą" - Oni już wygrali
O firmie / 2017-09-01

1 września w tym roku był podwójnie uroczystym dniem dla trzech szkół. Uczniowie w całej Polsce rozpoczęli dzisiaj nowy rok szkolny a szkoły z Żywca, Łosic i Głubczyc odebrały vouchery, na łączną kwotę ponad 230 000 złotych, na Hybrydowe Systemy Grzewcze. Te ekologiczne systemy grzewcze stanowią nagrody w ogólnopolskiej kampanii "Ciepło z klasą".

Podsumowanie I etapu kampanii "Ciepło z klasą"
O firmie / 2017-08-25

Kampania społeczna "Ciepło z klasą" pomogła tysiącom uczniów w całej Polsce. Ten film to podsumowanie 3 miesięcy zmagań.

Cenne rady - doradcy Galmet
O firmie / 2017-06-27

Galmet kolejny raz wysoko postawił poprzeczkę i wyznaczył trend – uruchomił Krajowe Centrum Doradztwa Techniki Grzewczej. Jego trzonem jest zespół doradców, który dysponuje odpowiednią wiedzą techniczną jak i doświadczeniem. Do dyspozycji inwestora, użytkownika i instalatora są fachowcy przygotowani, by udzielić porady i pomocy podczas planowania i realizacji budowy lub remontu. Sprawdź dlaczego warto skorzystać z pomocy doradców Galmet.

Ogłaszamy wielką DOGRYWKĘ
O firmie / 2017-06-24

Ze względu na duże zaangażowanie uczniów, rodziców i nauczycieli postanowiliśmy wynagrodzić kolejne szkoły i zorganizować WIELKĄ DOGRYWKĘ.
Przyznamy kolejne nagrody. Wartość nagród w dogrywce to 30 000 złotych.

Znamy Laureatów!!!
O firmie / 2017-06-23

Znamy już Laureatów kampanii „Ciepło z klasą” Galmet!

I miejsce – Zespół Szkół Budowlano-Drzewnych w Żywcu
II miejsce – Zespół Szkół nr 1 w Łosicach
III miejsce – Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Głubczycach

Nagrody wręczymy Laureatom 1 września!

Gratulujemy Zwycięzcom i dziękujemy wszystkim za udział w kampanii!

Wielki SUKCES Kampanii Galmet!
O firmie / 2017-05-31

Liczby „Ciepła z klasą” mówią same za siebie.
Zainteresowanie ogólnopolską Kampanią „Ciepło z klasą” Galmet przerosło najśmielsze oczekiwania organizatorów. To pierwszy taki, dedykowany placówkom edukacyjnym, projekt polskiego producenta, który uzyskał tak duży rozgłos w sieci.

Zostań Ambasadorem „Ciepła z klasą”
O firmie / 2017-05-30

Od teraz samorządy, miasta i gminy mogą ubiegać się o prestiżowy tytuł Ambasadora Kampanii i w ten sposób wyrazić swoje oficjalne wsparcie dla inicjatywy firmy Galmet. Taka możliwość to duża szansa dla samorządów na promocję regionu i aktywizację społeczności lokalnej.

Galmet wspiera domy dziecka
O firmie / 2017-05-29

W głosowaniu mogą uczestniczyć nie tylko szkoły. Galmet wspiera także domy dziecka i specjalistyczne placówki wychowawcze, umożliwiając im udział w konkursie i walkę o nagrody Kampanii.

Ciepło z klasą - o kampanii już jest głośno
O firmie / 2017-05-13

Ponad 6,5 miliona odsłon w największych polskich portalach: onet.pl, wp.pl, interia.pl, gazeta.pl. Informacja o kampanii i wyjątkowych produktach Galmet obiega całą Polskę

Jak strona kampanii "Ciepło z klasą" zwiększa Twoją sprzedaż?
O firmie / 2017-05-11

Skuteczność kampanii to zasługa odpowiednio przygotowanej strony konkursowej, która nie tylko informuje o kampanii, ale również wspiera sprzedaż urządzeń Galmet.

Galmet uruchamia największą w branży kampanię, kierowaną do szerokiej grupy potencjalnych klientów
O firmie / 2017-04-18

„Jako lider branży wyrobów grzewczych wyznaczamy nowy, odważny sposób komunikacji. Nikt wcześniej nie miał odwagi się tego podjąć”

Jedyna taka nagroda - trzy nowoczesne kotłownie dla szkół od Galmet
O firmie / 2017-04-18

Kampania „Ciepło z klasą” to projekt, który ma dwa cele: po pierwsze dotrzeć z informacją o kampanii do naszych rodaków i pokazać im, że "Polak potrafi”. Po drugie…

Galmet w INTERNECIE, OUTDOORze i w punktach sprzedaży
O firmie / 2017-04-18

Instalatorze, hurtowniku, projektancie - od dziś nie musisz się reklamować i wydawać na to pieniędzy. To Galmet zadba o to, aby Twój klient przyszedł właśnie do Ciebie.

Nowa strona Galmet
O firmie / 2017-04-02

Kolejny krok w rozwoju marki.

 

 

 

Wielka kampania w internecie
O firmie / 2017-04-02

Galmet w największych polskich portalach internetowych. Prezentujemy naszą markę, aby dotrzeć do jak największej liczby klientów.

 

 

Zmieniamy się dla Was
O firmie / 2017-04-02

Od początku istnienia Galmet ogromny nacisk kładziemy na tworzenie wyjątkowych produktów. Teraz chcemy przybliżyć wszystkim również wyjątkowy świat naszej marki. Pełen wartości, wśród których dominuje komfort i duma końcowego użytkownika, wynikająca z wykorzystywania naszych urządzeń.

 

Tworzymy rzeczy mądre
O firmie / 2017-03-31

Od ponad 33 lat wytwarzane przez nas urządzenia zapewniają ciepło w domach Polaków. Przez ten czas zmieniliśmy się bardzo, ale jedno pozostało niezmienne, nasze motto, dzięki któremu tak wysoko cenią Państwo markę Galmet:

"Jeden producent wszystkich urządzeń - jeden serwis - jedna gwarancja - jedno krajowe centrum doradztwa techniki grzewczej".

Galmet wspiera rajdowców
O firmie / 2017-03-17

Hydrauliczne wspomaganie, zwiększony skok zawieszenia, pięciobiegowa sekwencyjna skrzynia biegów i prawie 200 KM mocy to w skrócie możliwości nowego Peugeot  208 R2 prowadzonego przez Arkadiusza Lechoszesta

Piękno, mądrość i bezpieczeństwo
O firmie / 2017-02-22

„Piękno”, „Mądrość” i „Bezpieczeństwo” to nie tylko nazwy nowych filmów promocyjnych Galmet w portalu YouTube. To również określenia-symbole, w których zdefiniowana jest wartość mądrych produktów producenta.

"Galmet Sp.z o.o." Sp. K. 48-100 Głubczyce ul. Raciborska 36, NIP 748-000-27-40 REGON 530508930 tel. +48 77 403 45 00