Świat marki Galmet

Droga do doskonałości - laboratorium systemów hybrydowych
O firmie / 2019-12-05

Jedyne w naszej części Europy laboratorium przeznaczone do badania powietrznych pomp ciepła oraz całych Hybrydowych Systemów Grzewczych powstało w Głubczycach. Poznaj najnowsze możliwości Centrum Badawczo-Rozwojowego firmy Galmet.

DJ HUMAN
O firmie / 2019-10-10

W cyklu „Ludzie i pasje” prezentujemy najciekawsze osobowości branży grzewczej. Ludzi, którzy obok pracy zawodowej mają jeszcze to „coś” – pasję, która dla wielu może być niezrozumiała, egzotyczna lub nawet tajemnicza. Pasja to więcej niż hobby…

Hot Points Club - najgorętszy program partnerski dla instalatorów
O firmie / 2019-05-22

Galmet - największy polski producent techniki grzewczej uruchomił kolejną edycję programu partnerskiego dla instalatorów – HOT POINTS CLUB. INSTALATORZE! Dołącz do nas! Zdobywaj nagrody!

Tajemnice i perły Podlasia
O firmie / 2019-05-15

W cyklu „Ludzie i pasje” prezentujemy najciekawsze osobowości branży grzewczej. Ludzi, którzy obok pracy zawodowej mają jeszcze to „coś” – pasję, która dla wielu może być niezrozumiała, egzotyczna lub nawet tajemnicza. Pasja to więcej niż hobby…

Ekologiczny i pogodny - Tomasz Zubilewicz
O firmie / 2019-02-02

Najpopularniejszy polski prezenter pogody, popularyzator nowoczesnych technologii opowiada dlaczego wybiera urządzenia wykorzystujące odnawialne źródła energii i planach na … nową książkę.

Galmet zdobywa szczyty
O firmie / 2019-01-04

W cyklu „Ludzie i pasje” prezentujemy najciekawsze osobowości branży grzewczej. Ludzi, którzy obok pracy zawodowej mają jeszcze to „coś” – pasję, która dla wielu może być niezrozumiała, egzotyczna lub nawet tajemnicza. Pasja to więcej niż hobby…

Misja edukacja - szkoły patronackie Galmet
O firmie / 2018-08-29

Wspieranie uczelni technicznych i szkół, zwłaszcza zawodowych oraz ścisła współpraca z nimi w jak najlepszym kształceniu uczniów i studentów w zgodzie z przyszłymi wymogami rynku pracy. Tak prezentują się główne cele strategii odpowiedzialnego biznesu realizowanej przez Galmet. Jak ta działalność wyglądała w praktyce w ubiegłych latach i będzie w nadchodzącym roku szkolnym prezentujemy poniżej.

Kolejny sukces ZAKSY
O firmie / 2018-05-07

Po fenomenalnym sezonie wspierany przez Galmet klub ZAKSA został Wicemistrzem Polski w siatkówce mężczyzn. To 5 wicemistrzostwo w historii klubu. ZAKSA ma na swoim koncie również 7 tytułów mistrza kraju w tym dwa ostatnie zdobyte w latach 2016 i 2017. ZAKSA to jedyny klub w historii, który w jednym sezonie zdobył Puchar Polski oraz został Mistrzem Polski broniąc jednocześnie tytułu zdobytego we wcześniejszym sezonie.

Hot Points Club - nowy program wsparcia instalatorów
O firmie / 2018-05-02

Galmet uruchomił najgorętszy program partnerski w branży. Hot Points Club to system wsparcia dedykowany dla najlepszych instalatorów. Instalatorze! Sprawdź co Galmet przygotował specjalnie dla Ciebie!

Rozstrzygnięcie postępowania konkurencyjnego
O firmie / 2017-12-19

Informacja o rozstrzygnięciu postępowania konkurencyjnego w ramach projektu "Opracowanie i wdrożenie pilotażowej linii do procesu produkcji zbiorników ogrzewaczy wody" planowanego do realizacji ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w Programie Operacyjnym Inteligentny Rozwój na lata 2014-2020

Zapytanie ofertowe nr 1/2017
O firmie / 2017-12-11

Zapytanie dotyczy przeprowadzenia usług badawczych na rzecz "GALMET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ" SPÓŁKA KOMANDYTOWA w ramach projektu pt. "Opracowanie i wdrożenie pilotażowej linii do procesu produkcji zbiorników ogrzewaczy wody" planowanego do realizacji ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w Programie Operacyjnym Inteligentny Rozwój na lata 2014-2020

W biznesie jest trudniej niż na boisku…
O firmie / 2017-11-30

Rozmowa z Sebastianem Świderskim, prezesem zarządu klubu sportowego ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, od wielu lat wspieranego przez Galmet. Przeczytaj o wyzwaniach w obecnym sezonie, odpowiedzialności biznesowej i łączeniu pasji z życiem zawodowym.

Cenne rady - doradcy Galmet
O firmie / 2017-06-27

Galmet kolejny raz wysoko postawił poprzeczkę i wyznaczył trend – uruchomił Krajowe Centrum Doradztwa Techniki Grzewczej. Jego trzonem jest zespół doradców, który dysponuje odpowiednią wiedzą techniczną jak i doświadczeniem. Do dyspozycji inwestora, użytkownika i instalatora są fachowcy przygotowani, by udzielić porady i pomocy podczas planowania i realizacji budowy lub remontu. Sprawdź dlaczego warto skorzystać z pomocy doradców Galmet.

Historyczny sukces ZAKSY
O firmie / 2017-04-24

Wspierany przez Galmet klub ZAKSA zdominował rywalizację na siatkarskim parkiecie. Pokonując 23 kwietnia Skrę Bełchatów 3:1 ZAKSA została Mistrzem Polski 2017.
ZAKSA to pierwszy klub w historii, który w jednym sezonie zdobył Puchar Polski, został Mistrzem Polski broniąc jednocześnie tytułu zdobytego w sezonie 2015/2016.

"Galmet Sp.z o.o." Sp. K. 48-100 Głubczyce ul. Raciborska 36, NIP 748-000-27-40 REGON 530508930 tel. +48 77 403 45 00