Elektryczne ogrzewacze wody

Ogrzewacze elektryczne to gwarancja szybkiego dostępu do ciepłej wody użytkowej, przez całą dobę. Zbiornik o pojemności do 140 litrów zapewnia wysoki komfort użytkowania dla całej rodziny. W standardowym wykonaniu ogrzewacze wyposażone są w sterowanie tradycyjne - termostat. Opcjonalnie ogrzewacz wody może być wyposażony w  sterownik z wyświetlaczem LED, z programem tygodniowym lub inteligentny sterownik SMART. Grzałka elektryczna zanurzona bezpośrednio w zbiorniku pozwala na ekspresowe podgrzanie wody użytkowej i utrzymanie jej w zadanej temperaturze. Podgrzewacze wody są bezpieczne i higieniczne, co zapewnia wysokiej jakości emalia ceramiczna EXTRA GLASS® oraz anoda magnezowa.

Vulcan Smart
Ogrzewacz elektryczny, z samouczącym się sterownikiem - SG

Najmądrzejszy ogrzewacz w swojej klasie. Zapewnia unikalny SQUARE Jacket Design®. Wykonany w technologii RESIST-TECH® gwarantuje wydłużoną żywotność zbiornika, nawet o 50%. Samouczący się sterownik SMART, dopasowuje się do dobowego rytmu życia użytkowników, przez co pozwala zaoszczędzić nawet do 16% kosztów energii rocznie. Najwyższej jakości emalia ceramiczna


Vulcan
Ogrzewacz elektryczny o unikalnym kształcie - SG

Pierwszy z ogrzewaczy elektrycznych oferujący SQUARE Jacket Design®. Technologia RESIST-TECH® gwarantuje wydłużoną żywotność zbiornika, nawet o 50%. Grzałka elektryczna zanurzona bezpośrednio w zbiorniku pozwala na ekspresowe podgrzanie wody użytkowej i utrzymanie jej w zadanej temperaturze. Wersja Vulcan Elektronik Pro wyposażona jest w sterownik programowalny, z wyświetlaczem LCD, z możliwością ustawienia pracy godzinowej.


Neptun²
Ogrzewacz elektryczny - SG

Nowoczesny ogrzewacz elektryczny o sprawdzonej konstrukcji. Emalia ceramiczna EXTRA GLASS® zapewnia idealnie gładką powierzchnię, odporną na korozję. Technologia RESIST-TECH®  gwarantuje wydłużoną żywotność zbiornika, nawet o 50%. Ogrzewacz wody Neptun dostarcza do 140 litrów ciepłej wody. Wersja Neptun² Elektronik oferuje regulator elektroniczny.


"Galmet Sp.z o.o." Sp. K. 48-100 Głubczyce ul. Raciborska 36, NIP 748-000-27-40 REGON 530508930 tel. +48 77 403 45 00