Elektryczne ogrzewacze wody

Ogrzewacze elektryczne to gwarancja szybkiego dostępu do ciepłej wody użytkowej, przez całą dobę. Zbiornik o pojemności do 140 litrów zapewnia wysoki komfort użytkowania dla całej rodziny. W standardowym wykonaniu ogrzewacze wyposażone są w sterowanie tradycyjne - termostat. Opcjonalnie ogrzewacz wody może być wyposażony w  sterownik z wyświetlaczem LED, z programem tygodniowym lub inteligentny sterownik SMART. Grzałka elektryczna zanurzona bezpośrednio w zbiorniku pozwala na ekspresowe podgrzanie wody użytkowej i utrzymanie jej w zadanej temperaturze. Podgrzewacze wody są bezpieczne i higieniczne, co zapewnia wysokiej jakości emalia ceramiczna EXTRA GLASS® oraz anoda magnezowa.

Vulcan Smart
Ogrzewacz elektryczny, z samouczącym się sterownikiem - SG

Najmądrzejszy ogrzewacz w swojej klasie. Zapewnia unikalny SQUARE Jacket Design®. Wykonany w technologii RESIST-TECH® gwarantuje wydłużoną żywotność zbiornika, nawet o 50%. Samouczący się sterownik SMART, dopasowuje się do dobowego rytmu życia użytkowników, przez co pozwala zaoszczędzić nawet do 16% kosztów energii rocznie. Najwyższej jakości emalia ceramiczna


Vulcan
Ogrzewacz elektryczny o unikalnym kształcie - SG

Pierwszy z ogrzewaczy elektrycznych oferujący SQUARE Jacket Design®. Technologia RESIST-TECH® gwarantuje wydłużoną żywotność zbiornika, nawet o 50%. Grzałka elektryczna zanurzona bezpośrednio w zbiorniku pozwala na ekspresowe podgrzanie wody użytkowej i utrzymanie jej w zadanej temperaturze. Wersja Vulcan Elektronik Pro wyposażona jest w sterownik programowalny, z wyświetlaczem LCD, z możliwością ustawienia pracy godzinowej.


Neptun²
Ogrzewacz elektryczny - SG

Nowoczesny ogrzewacz elektryczny o sprawdzonej konstrukcji. Emalia ceramiczna EXTRA GLASS® zapewnia idealnie gładką powierzchnię, odporną na korozję. Technologia RESIST-TECH®  gwarantuje wydłużoną żywotność zbiornika, nawet o 50%. Ogrzewacz wody Neptun dostarcza do 140 litrów ciepłej wody. Pozwala na montaż w pionie ( na zamówienia wersja uniwersalna: pion - poziom). Wersja Neptun² Elektronik oferuje regulator elektroniczny, z wyświet


Longer
Ogrzewacz elektryczny typu SLIM - SG

Najwęższy ogrzewacz elektryczny w swojej klasie. Jedyne 36,5 cm średnicy. Do montażu w wąskiej wnęce. Emalia ceramiczna EXTRA GLASS® - zapewnia higieniczne użytkowanie ogrzewacza. Longer gwarantuje od 30 do 80 litrów ciepłej wody w zapasie. Wersja Longer Elektronik to ogrzewacze wody z regulatorem elektroniczny, z wyświetlaczem LED, w standardzie.


Mars
Ogrzewacz elektryczny nad lub podumywalkowy - SG

Uniwersalny elektryczny ogrzewacz wody. Zapewnia krótki czas nagrzewania wody. Idealny do montażu w trudno dostępnych miejscach. Występuje we wszystkich opcjach konfiguracji: pod lub nad umywalką, jako ogrzewacz ciśnieniowy lub bezciśnieniowy. Gładka emalia ceramiczna EXTRA GLASS® w połączeniu z anoda magnezową gwarantują długie, bezpieczne użytkowanie. Zbiornik o pojemności 10 lub 15 litrów zapewnia komfortowy zapas ciepłej wody.


CUBUS
Ogrzewacz elektryczny nad lub podumywalkowy - SG

Najmniejszy ogrzewacz wody, idealny do montażu w małej szafce lub wnęce. Zapewnia wyjątkowo krótki czas nagrzewania wody – od 9 min. Dostępny w różnych opcjach konfiguracji: pod lub nad umywalką, jako ogrzewacz ciśnieniowy lub bezciśnieniowy. Bezpieczeństwo użytkowania gwarantuje zastosowanie emalii ceramicznej EXTRA GLASS® i anody magnezowej. Zbiornik o pojemności 5 lub 10 litrów.


"Galmet Sp.z o.o." Sp. K. 48-100 Głubczyce ul. Raciborska 36, NIP 748-000-27-40 REGON 530508930 tel. +48 77 403 45 00
Polityka prywatności