Premiera OZEBUSA

Aktualności / 2023-09-15

Mamy dzisiaj wyjątkowy dzień dla marki Galmet.
Na spotkanie z klientami wyruszył nowy OZEBUS Galmet. Oznaczony numerem 01GTOZE nowy samochód ekspozycyjny jest Centrum Nowoczesnych Technologii, w którym wprowadzać będziemy klientów w świat marki Galmet.
Dynamiczne symbole, biało - czerwona grafika, charakterystyczny dla GT "orzeł" dodają mu dużo poweru a zarazem jednoznacznie manifestują polskość, z którą tak chcemy być i jesteśmy kojarzeni.

 

 

Czysty i czytelny przekaz, logo Mercedesa na przodzie, duch sportu i dynamizm inspirowany ciężarówkami teamów samochodów wyścigowych. Do tego wzór nowoczesnej pompy ciepła Airmax³ oraz "trójkątów" z jej obudowy. To projekt, który dobitnie wyróżni się na drodze i w rynku oraz jednoznacznie będzie kojarzyć klientom z GT. Taki właśnie jest nowy OZEBUS Galmet.

Naszego samochodu nie da się przegapić. Na pewno każdy go zauważy i zapamięta.

Serce Mobilnego Centrum Szkoleniowego stanowić będą najlepsze EKORozwiązania Galmet w wersji ekspozycyjnej w tym:

  • kompletna instalacja pompy ciepła Airmax 3. generacji w wersji z szafą hydrauliczną Onebox i sercem inteligentnego domu Galmet – Sinum,
  • nowy rekuperator Zephyr.

Uzupełnią je:


Instalacja pompy ciepła Airmax3 została przygotowana w oparciu o najlepsze rozwiązania firmy Caleffi. Wygodne korzystanie z OZEBUS-a zapewni kompletnie wyposażone, komfortowe zaplecze socjalne.


Do zobaczenia w trasie!

Aktualności
"Galmet Sp.z o.o." Sp. K. 48-100 Głubczyce ul. Raciborska 36, NIP 748-000-27-40 REGON 530508930 tel. +48 77 403 45 00