INSTALMANIA 2023 z GALMET

Targi / 2023-05-19

INSTALMANIA 2023 to wyjątkowe wydarzenie branżowe zorganizowane przez OSFIS podczas TARGÓW GREENPOWER MTP w dniach 16-18 maja 2023, w Poznaniu.

 

 

 

 

 

 

 

 

W czasie organizowanego po raz pierwszy eventu Ogólnopolskie Stowarzyszenie Firm Instalacyjnych i Serwisowych we współpracy z Partnerami postawiło na praktyczną prezentację najlepszych zalet oferowanych przez Partnerów rozwiązań. Specjalnie na te potrzeby powstała Strefa OSFIS.

Przez trzy dni targów zwiedzający mieli okazję przyjrzeć się tajnikom montażu nowoczesnych urządzeń i dowiedz się jak będzie wyglądała przyszłość OZE w Polsce. Na scenie wydarzenia wykonywane były pokazy montażu m.in. wyjątkowej pompy ciepła Galmet – Airmax 3. generacji wraz z elementami instalacji ogrzewania podłogowego oraz grzejnikowego.

Komfort, ekologia, bezobsługowość i najniższe koszty użytkowania - to najlepsze podsumowania zalet nowej pompy ciepła Airmax3.

Tuż obok sceny, na której montowana była pompa ciepła Airmax3 przygotowaliśmy stoisko, na którym nasi doradcy przedstawiali wszystkim gościom zalety ekologicznych rozwiązań Galmet i dobierali optymalne rozwiązania dla danych budynków. Wszyscy zainteresowani najnowszymi rozwiązaniami OZE mogli też sprawdzić, jak działa pompa ciepła Airmax 3. generacji, kompletna szafa hydrauliczna Onebox czy Zephyr - nowy rekuperator Galmet.

W drugim dniu INSTALMANI OSFIS ogłosił wyniki konkursu na SUPER HANDLOWCA 2023. Nagrodę za największą liczbę głosów odebrał Łukasz Horoszko. Niezapomniane spotkania rodziny #OSFISTeam, dziesiątki praktycznych porad i konsultacji, nowe kontakty to najlepsze podsumowanie najnowszego wydarzenia branżowego. Wierzymy ze INSTALMANIA organizowana przez OSFIS na stałe wpisze się w programy targów w Polsce.

#OSFISTeam #RazemDlaBranży #RazemMożemyWięcej

Targi
"Galmet Sp.z o.o." Sp. K. 48-100 Głubczyce ul. Raciborska 36, NIP 748-000-27-40 REGON 530508930 tel. +48 77 403 45 00