Galmet sponsorem najważniejszego wydarzenia w branży pomp ciepła

Aktualności / 2023-04-24

Przed nami XI edycja Kongresu Polskiej Organizacji Rozwoju Technologii Pomp Ciepła PORT PC „Pompy ciepła w energetyce prosumenckiej” – najważniejszgo wydarzenia branży pomp ciepła w Polsce.
Głównym punktem spotkania 21 czerwca będzie możliwość zapoznania się z najnowszymi trendami i uwarunkowaniami rozwoju polskiego rynku pomp ciepła w odniesieniu do innych wyników europejskich.

Kongres to możliwość wzięcia udziału w branżowej integracji oraz wymianie wiedzy i doświadczenia na temat perspektyw efektywnych budynków przyszłości.

W tym roku omówimy zagadnienia dotyczące:
✅ samowystarczalności energetycznej
✅ niskich kosztów eksploatacji budynków
✅ wkładu w krajowe bezpieczeństwo energetyczne
✅ możliwości technicznych w zakresie układów z pompą ciepła i fotowoltaiką
✅ analizy programów wsparcia inwestycji

Sporo czasu poświęcimy też rozwiązaniom stosowanym w pompach ciepła, głównie najwydajniejszym sprężarkom inwerterowym i ekologicznemu czynnikowi chłodniczemu R290 - będzie więc o Airmax³ najnowszej pompie ciepła do nowych i modernizowanych budynków od Galmet.

Jako Sponsor wydarzenia do uczestnictwa w tegorocznym Kongresie zapraszamy producentów, dystrybutorów, przedstawicieli hurtowni, instalatorów, projektantów, audytorów, studentów oraz wszystkich zainteresowanych tematyką efektywnych budynków przyszłości.
Szczegóły na: stronie kongresu.


Do zobaczenia w Krakowie!

Aktualności
"Galmet Sp.z o.o." Sp. K. 48-100 Głubczyce ul. Raciborska 36, NIP 748-000-27-40 REGON 530508930 tel. +48 77 403 45 00