Podkategoria
Polecane
Powietrzna inwerterowa pompa ciepła do ogrzewania nowych i modernizowanych budynków - z ekologicznym czynnikiem R290

Powietrzne pompy ciepła do c.w.u. i c.o.

Zewnętrzne pompy ciepła pracujące w systemie  powietrze-woda umożliwiają znaczne obniżenie kosztów ogrzewania domu i pozyskania ciepłej wody użytkowej. Instalowane są na zewnątrz budynku a ich montaż nie wymaga wykonywania odwiertów a jedynie przyłączy hydraulicznych i elektrycznych.

Airmax³ 5-14GT R290
Powietrzna inwerterowa pompa ciepła do ogrzewania nowych i modernizowanych budynków - z ekologicznym czynnikiem R290

Airmax 3. generacji to powietrzna pompa ciepła do nowych i modernizowanych budynków. Wysokotemperaturowa pompa ciepła z naturalnym czynnikiem R290 i sprężarką inwerterową, która dopasowuje moc pompy ciepła do bieżącego zapotrzebowania budynku. Oferowana w postaci gotowych do instalacji kompletnych zestawów z modułem hydraulicznym Gbox lub szafą hydrauliczną Onebox. Strerowanie online.


Prima 6 - 16 GT R32
Powietrzna inwerterowa pompa ciepła do c.o. i c.w.u.

Pompa ciepła Prima R32 to 3 funkcje w 1 urządzeniu. Ogrzewanie, chłodzenie domu oraz grzanie wody użytkowej dzięki darmowej energii ze źródeł odnawialnych. Najwyższa wydajność potwierdzona klasą energetyczną A+++ i modulowana moc grzewcza umożliwia pracę nawet do -25°C. Zasilanie 230V.


Airmax² 16 - 30 GT
Wysokotemperaturowa, powietrzna pompa ciepła do c.o. i c.w.u.

Wysokowydajna, powietrzna pompa ciepła do ogrzewania budynków i wody użytkowej. Wyposażona w niezawodną sprężarkę typu Scroll z EVI pozwala na uzyskanie temperatury zasilania do 60 °C. Bogate wyposażenie i możliwość sterowania online gwarantują bezpieczeństwo i komfort użytkownika. Klasa energetyczna do A++ oraz wysoka efektywność przekładają się na niskie koszty użytkowania.


Airmax² 6 - 15 GT
Pompa ciepła powietrzna do c.o. i c.w.u.

Najwydajniejsza powietrzna pompa ciepła do ogrzewania domu i wody użytkowej. Oferuje wyjątkowo wysoką efektywność: do 4,72* i klasę energetyczną do A++, co gwarantuje niskie koszty ogrzewania domu i wody użytkowej. Łatwość i wygodę sterowania pompą zapewnia zaawansowany sterownik z kolorowym panelem dotykowym oraz moduł internetowy, pozwalający na zarządzanie zdalne. Gwarancja: do 5 lat.


"Galmet Sp.z o.o." Sp. K. 48-100 Głubczyce ul. Raciborska 36, NIP 748-000-27-40 REGON 530508930 tel. +48 77 403 45 00