Podkategoria
Polecane
Powietrzna inwerterowa pompa ciepła do ogrzewania nowych i modernizowanych budynków - z ekologicznym czynnikiem R290

Gruntowe pompy ciepła do c.w.u. i c.o.

Gruntowe pompy ciepła pracujące w systemie grunt – woda to optymalne urządzenia do kompleksowego ogrzewania budynków i wody użytkowej. Wyposażone w sterownik z dotykowym wyświetlaczem oferują komfort użytkowania i równomierną pracę niezależnie od warunków pogodowych. Najwyższa jakość wykonania i zaawansowana technologia gwarantują jednocześnie uzyskanie najwyższej klasy efektywności energetycznej A++.

Maxima Compact 7-12 GT
Gruntowa pompa ciepła ze zbiornikiem c.w.u.

Maxima Compact to komfort ogrzewania domu i wody zamknięte w jednym urządzeniu. Wysoka wydajność i darmowa energia odnawialna czynią tę pompę ciepła unikalną. Gruntowa pompa ciepła połączona ze zbiornikiem wody to rozwiązanie kompletne w najwyższej klasie - do A+++. Elementy instalacji wbudowane w urządzeniu czynią ją prostą w montażu. Zdalna obsługa zapewnia wygodną kontrolę.
 


Maxima 7 - 16 GT
Gruntowa pompa ciepła do c.o. i c.w.u.

Najefektywniejsza pompa ciepła do ogrzewania domu i wody użytkowej. Sprawdzona jakość w możliwie najwyższej klasie energetycznej A++, na wszystkich poziomach pracy. Gwarantuje pracę niezależnie od temperatury na zewnątrz. Wyposażona standardowo w moduł internetowy pozwala na zdalne zarządzanie domowym systemem grzewczym. 


Maxima 20 - 42 GT
Wysokotemperaturowa, gruntowa pompa ciepła do c.o. i c.w.u.

Wysokowydajna pompa ciepła przeznaczona do zasilania większych budynków. Zapewnia wysoką wydajność w najwyższej z możliwych klas energetycznych A++. Wyposażona w niezawodną sprężarkę typu Scroll, z technologią EVI i system Soft start. Intuicyjny, kolorowy panel dotykowy z funkcją termostatu i sterowaniem online.


"Galmet Sp.z o.o." Sp. K. 48-100 Głubczyce ul. Raciborska 36, NIP 748-000-27-40 REGON 530508930 tel. +48 77 403 45 00