Informacja o najnowszych trendach w ogrzewnictwie, najnowszych technologiach, które w swoich produktach wdrożył Galmet

Maxima Compact – premiera
Aktualności / 2019-08-20

 

Gruntowa pompa ciepła w wersji zintegrowanej ze zbiornikiem to komfort ogrzewania domu i wody zamknięte w jednym urządzeniu. Wysoka wydajność i najwyższa jakość znane z serii pomp ciepła Maxima oferowane są teraz w najnowszym modelu - pompie ciepła Maxima Compact.

Rodzi się moc! Nowe pompy ciepła Airmax2 16-30 GT
Aktualności / 2019-06-01

Powietrzne pompy ciepła Airmax2  ogrzeją teraz od małego domu po halę przemysłową. Urządzenia o mocy od 6 do 30 kW wyróżnia bogate wyposażenie standardowe, intuicyjne sterowanie i oszczędna praca. Wybierając pompy ciepła Airmax2 możesz zyskać „Dom bez rachunków”.

Galmet partnerem akcji PORTPC - „Dom bez rachunków”
Aktualności / 2019-04-15

Zamierzasz budować dom? Jesteś instalatorem, architektem a może partnerem handlowym Galmet? Specjalnie dla Ciebie powstał poradnik Polskiej Organizacji Rozwoju Technologii Pomp Ciepła “PORT PC”: „Dom bez rachunków”. Dowiedz się jak zbudować dom, który zapewnia maksimum ekonomii, komfortu i ekologii dla mieszkańców.

Basic 270 po nowemu
Aktualności / 2019-03-25

Poprawione parametry techniczne, większa wydajność o ok. 30% mniejsze zużycie energii to główne cechy zmodernizowanej powietrznej pompy ciepła do c.w.u. Basic 270. Ta przeznaczona dla większych rodzin, liczących 5-6 osób, pompa ciepła zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników.

NO SMOG - czyli polski sposób na niską emisję
Aktualności / 2019-02-19

Dr inż. Adolf Mirowski - autor nowatorskiego sytemu PreQurs – oceny i certyfikacji budynków oraz systemów ich ogrzewania ze względu na emisję zanieczyszczeń – przedstawia zalety certyfikacji budynków i urządzeń.

Przewodnik inwestora – kolektory słoneczne czy powietrzna pompa ciepła?
Aktualności / 2018-12-21

Zalety stosowania kolektorów słonecznych lub powietrznej pompy ciepła do ogrzewania c.w.u. Korzyści z wyboru bezobsługowych rozwiązań zasilanych energią odnawialną. Porównanie z ogrzewaniem elektrycznym. Realne koszty i oszczędności. Sprawdź ile możesz zyskać wybierając rozwiązania OZE.

Multi - Inox ciepło mądrze zmagazynowane, czyli inteligencja w buforze zamknięta
Aktualności / 2018-10-12

Akumulacyjny zbiornik warstwowy Multi – Inox to wyjątkowe rozwiązanie typu „smart”. Ten zaawansowany „akumulator ciepła” pozwala na maksymalne wykorzystanie zalet bufora c.o. i warstwowego rozkładu ciepłej wody do grzania c.w.u. Poznaj wszystkie korzyści płynące z wyboru tego urządzenia.

Nowoczesna pompa ciepła w zabytkowej szkole
Aktualności / 2018-07-02

Wambierzyce - miejscowość w południowej Polsce znana głównie z zabytkowej bazyliki oraz najstarszej ruchomej szopki na terenie Polski postawiła na Odnawialne Źródła Energii (OZE). Zabytkową szkołę ogrzewa teraz najnowsza gruntowa pompa ciepła do c.o. i c.w.u. Maxima firmy Galmet

Przewodnik inwestora – kocioł pelletowy z powietrzną pompą ciepła do c.w.u.
Aktualności / 2018-06-03

Zalety stosowania kotła na pellet w połączeniu z powietrzną pompą ciepła do c.w.u, która dostarcza ciepłą wodę w sezonie letnim i jest praktycznie bezobsługowa. Dodatkowo jest to urządzenie wyjątkowo ekologiczne, korzystające z Odnawialnych Źródeł Energii. Poznaj zalety tego nowoczesnego systemu.

RONDO PREMIUM – KU DOSKONAŁOŚCI
Aktualności / 2018-02-27

Przy konstruowaniu tego zbiornika ciepłej wody użytkowej nie było kompromisów. Miał być najbardziej wydajny, oszczędny, trwały i komfortowy w obsłudze - i jest! Dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i wykonany z najlepszych materiałów, jest również nowoczesny i ładny. To idealny zbiornik do kotłów gazowych.

Basic 300 może więcej!
Aktualności / 2018-02-19

Ogłaszamy premierę nowej wersji najpopularniejszej, polskiej, powietrznej pompy ciepła Basic. Wersja o zwiększonej do 300 litrów pojemności zbiornika c.w.u. Galmet spełnia tym samym oczekiwania wielu klientów, oczekujących produktu, który zapewni komfort i bezpieczeństwo użytkowania c.w.u., rodzinom które mają większe zapotrzebowanie na ciepłą wodę. Na objętości wymiennika nie kończą się jednak zalety tej pompy ciepła.

KOMFORT KLASY PREMIUM
Aktualności / 2018-01-10

Czy doskonałe, ekologiczne i niezwykle wydajne urządzenia, jakim są nowoczesne pompy ciepła do c.o. i c.w.u. mogą być jeszcze lepsze? Nawet jeśli technologicznie są na najwyższym poziomie, to należy zadbać o maksymalne dopasowanie produktu do oczekiwań konsumentów i zapewnić im najwyższy komfort obsługi oraz zadowolenie z posiadania najnowocześniejszego rozwiązania. Tak właśnie zrobiła firma Galmet, oferując ich użytkownikom zdalne sterowanie pracą urządzenia w standardzie.

Przewodnik inwestora – gruntowa pompa ciepła w instalacji z tradycyjnymi grzejnikami
Aktualności / 2017-12-30

Zalety stosowania gruntowej pompy ciepła w instalacji grzejnikowej. Porównanie z klasycznymi systemami ogrzewania i roczne oszczędności. Wszystko to w wywiadzie, który „Ekspert Ogrzewnictwa” przeprowadził z Krajowym Doradcą ds. Pomp Ciepła Galmet - Julią Sobaszek. Sprawdź ile możesz zyskać wybierając rozwiązania OZE.

Genesis Plus – lider kolejnej dekady
Aktualności / 2017-11-10

Tak wygląda najnowszy i najmądrzejszy, całkowicie polski ekologiczny kocioł centralnego ogrzewania przeznaczony do spalania pelletu. Niedawno trafił na rynek i już zdobywa nagrody – właśnie przyznano mu wyróżnienie w konkursie „TOPTEN Kotły grzewcze na paliwa stałe 2017”. Genesis Plus to kolejne mądre urządzenie w ofercie Galmet.

MOC JEST Z WAMI! - Pompy ciepła Maxima o mocy 20-42 kW
Aktualności / 2017-10-25

Galmet, producent najmądrzejszej polskiej pompy ciepła, do c.o. i c.w.u., Maxima, wprowadził do sprzedaży jednostki dużej mocy tego modelu. Do niedawna dostępne były tylko niskotemperaturowe urządzenia 7 -16 GT. Teraz gama pomp gruntowych zawiera również modele wysokotemperaturowe  20, 28, 34 i 42 GT.

8 dowodów na to, że warto ogrzewać dom powietrzną pompą ciepła
Aktualności / 2017-09-25

Jeśli zastanawiasz się nad wyborem komfortowego sposobu ogrzewania domu… Poniższe odpowiedzi udowodnią Ci, że powietrzna pompa ciepła to właściwy dla Ciebie wybór, że jest gwarancją konkretnych oszczędności.

Jeśli jesteś instalatorem lub sprzedawcą… Nasz poradnik wesprze Twój biznes. Dzięki kilku gotowym odpowiedziom na temat pompy Galmet zyskasz kilka przewag, które pomogą Ci przekonać klientów do zakupu pompy ciepła Airmax2.

Najnowszy katalog produktów OZE jest już dostępny!
Aktualności / 2017-07-25

W wydaniu 07/2017: oferta zestawów solarnych, pomp ciepła, paneli fotowoltaicznych i Hybrydowych Systemów Grzewczych dla wszystkich, którzy cenią rozwiązania EKO. Nowy katalog jest jeszcze bardziej intuicyjny i przejrzysty. Wszystko to w celu optymalizacji oferty i dostosowania jej do potrzeb klientów.

Przewodnik inwestora – koszt ogrzewania domu gruntową pompą ciepła
Aktualności / 2017-07-01

Korzyści z wyboru pompy gruntowej do kompletnego ogrzewania domu. Porównanie z innymi  systemami ogrzewania i roczne oszczędności. Wszystko to w wywiadzie, który „Ekspert Ogrzewnictwa” przeprowadził z Krajowym Doradcą ds. Pomp Ciepła Galmet - Julią Sobaszek. Sprawdź ile możesz zyskać wybierając rozwiązania OZE.

Spectra Smart - idea wprowadzona w życie
Aktualności / 2017-05-30

Postawiliśmy sobie cel: stwórzmy produkt, który zapewni użytkownikom komfort ciepłej wody użytkowej będąc przy tym maksymalnie wygodny w obsłudze. Powinien również zadbać o potrzeby całej rodziny i chronić środowisko naturalne. Poznaj historię wyjątkowego projektu.

Maximus – idealny do pomp ciepła
Aktualności / 2017-05-15

Maksymalny komfort, wysoka wydajność i unikalny design to zalety, pompy ciepła Maxima, które Galmet zawarł w najnowszym wymienniku dedykowanym do pomp ciepła. Maximus, to najnowsze mądre rozwiązanie w ofercie wymienników największego producenta ogrzewaczy wody w Polsce. Poznaj wszystkie zalety wymiennika Maximus.

Neptun² Kombi – kompaktowy wymiennik c.w.u.
Aktualności / 2017-05-08

Neptun² Kombi to od lat najpopularniejszy wymiennik ciepłej wody użytkowej dedykowany do małych kotłowni. Kompaktowe wymiary ogrzewacza i sposób instalacji gwarantują oszczędność miejsca i intuicyjny montaż. Neptun² Kombi zasilany jest przez kocioł centralnego ogrzewania lub grzałkę elektryczną, w którą wyposażony jest standardowo każdy ogrzewacz. Poznaj wszystkie zalety tego urządzenia.

FUSION – inteligentny zbiornik warstwowy do kotłów gazowych
Aktualności / 2017-04-03

Dwufunkcyjne kotły gazowe to rozwiązanie przeznaczone do stosowania w mieszkaniach i małych domach gdzie punkty poboru c.w.u. znajdują się w pobliżu kotła. Ilość ogrzanej wody jest tu optymalna dla jednego punktu poboru wody. Jak zwiększyć wydajność takiej instalacji? Sprawdź jakie rozwiązanie zapewni komfort ciepłej wody użytkowej dla całej rodziny?

Emaliowanie – trwałość bez kompromisów
Aktualności / 2017-03-30

Czym powinien odznaczać się dobry ogrzewacz wody i wymiennik c.w.u.? Z pewnością długim okresem pracy, wynikającym z jego jakości i odpowiedniego zabezpieczenia antykorozyjnego. Cechy te zapewnia odpowiednio przeprowadzony proces zabezpieczania emalią ceramiczną EXTRA GLASS®. To również odpowiedź na pytanie, dlaczego emaliowane „na mokro” zbiorniki Galmet to od wielu lat numer jeden na polskim rynku. Sprawdź na czym polega proces emaliowania metodą „na mokro”.

Tower i Tower Biwal - wyjątkowe wymienniki
Aktualności / 2017-03-01

Galmet znacznie ulepszył najpopularniejsze ogrzewacze wody z jedną i dwiema wężownicami spiralnymi o poj. 400 i 500 litrów. Od teraz ogrzewacze Tower i Tower Biwal są jeszcze wydajniejsze, co potwierdza klasa energetyczna B. W jaki sposób osiągnięto tak dobre parametry ogrzewaczy?

Laboratorium do badań ErP
Aktualności / 2017-02-27

Galmet jako lider w produkcji urządzeń grzewczych w Polsce, kolejny raz wyprzedza konkurencję i prezentuje efekty pracy działu Badań i Rozwoju (BiR) ogrzewaczy wody. Intensywne prace działu BiR pozwalają oferować klientom sprawdzone produkty o wysokich parametrach, w których znacznie ograniczono straty ciepła. Jak badania ogrzewaczy wody zwiększają komfort ich użytkowania?

 

Wydłużona żywotność zbiorników
Aktualności / 2017-02-08

W celu wydłużenia żywotności zbiorników Galmet wprowadził zabezpieczenie antykorozyjne DIELECTRIC PROTECTION®. Obok dotychczas stosowanych: emalii ceramicznej Extra Glass® i anody magnezowej lub tytanowej, które zabezpieczają całą powierzchnię zbiornika, wprowadzono dodatkowe zabezpieczenie. W których zbiornikach zastosowano dodatkowe zabezpieczenie i jaka jest zasada jego działania?

Co musisz wiedzieć wybierając kocioł c.o.?
Aktualności / 2016-11-14

Jedną z najważniejszych decyzji, które należy podjąć na etapie budowy bądź modernizacji domu jest ta, odnosząca się do wyboru właściwego systemu ogrzewania. Warto wtedy wybrać urządzenie, które zapewnia niskie koszty ogrzewania i wysoki komfort użytkowania, szczególnie takie, które wykorzystuje Odnawialne Źródła Energii (OZE). Jakie urządzenie łączy te zalety?

10 największych zalet kotła Galaxia
Aktualności / 2016-10-10

Odkryj kocioł c.o. stworzony, by bezkompromisowo zapewnić użytkownikom najwyższy komfort i wydajność oraz sprostać najwyższym wymaganiom nie tylko obecnych, ale i przyszłych norm europejskich. Oto Galaxia – ekologiczny, automatyczny kocioł c.o. na ekogroszek, który wyznacza nowe standardy jakości tego typu urządzeń. Ten kocioł to dowód, że możliwe jest połączenie najwyższej wydajności z troską o środowisko naturalne.

Najpopularniejsza pompa na polskim rynku – najlepsza!
Aktualności / 2016-09-30

Basic to od lat najpopularniejsza pompa ciepła do c.w.u. skonstruowana i produkowana w Polsce. Galmet wprowadził zmiany znacznie podnosząc wydajność swojej rekordzistki. Wprowadzone ulepszenia pozwoliły uzyskać ponadprzeciętne parametry. Znacząco wzrosła efektywność energetyczna podgrzewania wody, która wynosi teraz 151%. Pompy Galmet wyznaczają nowy standard a wszystko to w niezmienionej cenie. Pompy ciepła Basic i Spectra gwarantują jeszcze większe oszczędności dzięki wydajności COP (A15/W10-55) równej 3,49 wg PN-EN 16147. Jest to rekordowy wynik na polskim rynku.

Najmądrzejsza pompa ciepła w Polsce – jeszcze lepsza!
Aktualności / 2016-08-25

Galmet wprowadza nowy standard pomp ciepła. Skonstruowana przez polskiego producenta powietrzna pompa ciepła do c.w.u. Spectra ma najkorzystniejszy na polskim rynku stosunek ceny do jakości i wydajności.
Obecnie współczynnik COP Spectry wynosi aż 3,49 (A15/W10-55) zgodnie z najnowszą normą PN-EN 16147 i nawet 3,52  przy (A20/W10-55) – jest to rekordowy wynik wśród powietrznych pomp ciepła z podgrzewaczem do ciepłej wody użytkowej.

Pompa ciepła do potęgi 2
Aktualności / 2016-03-30

Kolejny dowód na to, że Galmet tworzy rzeczy mądre: pompa ciepła Airmax2. Na jakie potrzeby użytkownika odpowiada? Czy jest gwarancją konkretnych oszczędności? I czy rzeczywiście to urządzenie do potęgi? ​
Na początek wystarczy wspomnieć, że pompa powietrzna Airmax2 może oferować współczynnik efektywności bliski 5 i najwyższą, z dostęnych, klasę energetyczną A++.

Maxima - maksymalny komfort użytkowania
Aktualności / 2016-03-28

Galmet - największy w Polsce, producent urządzeń grzewczych, od lat wyznacza standardy. Tym razem producent wprowadził najoszczędniejszą pompę ciepła w systemie ziemia - woda. Maxima gwarantuje najwyższą klasę energetyczną A++ i stabilną pracę przez cały rok.  

Kocioł do zadań specjalnych
Aktualności / 2016-03-15

Kocioł c.o. EKO-GT KWP z podajnikiem, na ekogroszek zyskał nową funkcjonalność. Sprawdzoną jakość i rozwiązania wzbogaciliśmy o kolejne. Oferujemy, gwarantujące dokładniejsze domykanie, obrotowe klamki. Nowe osłony drzwi zapewniają większą ochronę użytkownika. Zmianie uległ też sposób zamykania klapy zasobnika. Typoszereg kotłów KWP jest początkiem nowej linii kolorystycznej.

"Galmet Sp.z o.o." Sp. K. 48-100 Głubczyce ul. Raciborska 36, NIP 748-000-27-40 REGON 530508930 tel. +48 77 403 45 00