Ciepło z klasą

Informacja o najnowszych trendach w ogrzewnictwie, najnowszych technologiach, które w swoich produktach wdrożył Galmet

Tower i Tower Biwal - wyjątkowe wymienniki
Nowości / 2017-03-01

Galmet znacznie ulepszył najpopularniejsze ogrzewacze wody z jedną i dwiema wężownicami spiralnymi o poj. 400 i 500 litrów. Od teraz ogrzewacze Tower i Tower Biwal są jeszcze wydajniejsze, co potwierdza klasa energetyczna B. W jaki sposób osiągnięto tak dobre parametry ogrzewaczy?

Laboratorium do badań ErP
Nowości / 2017-02-27

Galmet jako lider w produkcji urządzeń grzewczych w Polsce, kolejny raz wyprzedza konkurencję i prezentuje efekty pracy działu Badań i Rozwoju (BiR) ogrzewaczy wody. Intensywne prace działu BiR pozwalają oferować klientom sprawdzone produkty o wysokich parametrach, w których znacznie ograniczono straty ciepła. Jak badania ogrzewaczy wody zwiększają komfort ich użytkowania?

 

Wydłużona żywotność zbiorników
Nowości / 2017-02-08

W celu wydłużenia żywotności zbiorników Galmet wprowadził zabezpieczenie antykorozyjne DIELECTRIC PROTECTION®. Obok dotychczas stosowanych: emalii ceramicznej Extra Glass® i anody magnezowej lub tytanowej, które zabezpieczają całą powierzchnię zbiornika, wprowadzono dodatkowe zabezpieczenie. W których zbiornikach zastosowano dodatkowe zabezpieczenie i jaka jest zasada jego działania?

Co musisz wiedzieć wybierając kocioł c.o.?
Nowości / 2016-11-14

Jedną z najważniejszych decyzji, które należy podjąć na etapie budowy bądź modernizacji domu jest ta, odnosząca się do wyboru właściwego systemu ogrzewania. Warto wtedy wybrać urządzenie, które zapewnia niskie koszty ogrzewania i wysoki komfort użytkowania, szczególnie takie, które wykorzystuje Odnawialne Źródła Energii (OZE). Jakie urządzenie łączy te zalety?

10 największych zalet kotła Galaxia
Nowości / 2016-10-10

Odkryj kocioł c.o. stworzony, by bezkompromisowo zapewnić użytkownikom najwyższy komfort i wydajność oraz sprostać najwyższym wymaganiom nie tylko obecnych, ale i przyszłych norm europejskich. Oto Galaxia – ekologiczny, automatyczny kocioł c.o. na ekogroszek, który wyznacza nowe standardy jakości tego typu urządzeń. Ten kocioł to dowód, że możliwe jest połączenie najwyższej wydajności z troską o środowisko naturalne.

Najpopularniejsza pompa na polskim rynku – najlepsza!
Nowości / 2016-09-30

Basic to od lat najpopularniejsza pompa ciepła do c.w.u. skonstruowana i produkowana w Polsce. Galmet wprowadził zmiany znacznie podnosząc wydajność swojej rekordzistki. Wprowadzone ulepszenia pozwoliły uzyskać ponadprzeciętne parametry. Znacząco wzrosła efektywność energetyczna podgrzewania wody, która wynosi teraz 151%. Pompy Galmet wyznaczają nowy standard a wszystko to w niezmienionej cenie. Pompy ciepła Basic i Spectra gwarantują jeszcze większe oszczędności dzięki wydajności COP (A15/W10-55) równej 3,49 wg PN-EN 16147. Jest to rekordowy wynik na polskim rynku.

Najmądrzejsza pompa ciepła w Polsce – jeszcze lepsza!
Nowości / 2016-08-25

Galmet wprowadza nowy standard pomp ciepła. Skonstruowana przez polskiego producenta powietrzna pompa ciepła do c.w.u. Spectra ma najkorzystniejszy na polskim rynku stosunek ceny do jakości i wydajności.
Obecnie współczynnik COP Spectry wynosi aż 3,49 (A15/W10-55) zgodnie z najnowszą normą PN-EN 16147 i nawet 3,52  przy (A20/W10-55) – jest to rekordowy wynik wśród powietrznych pomp ciepła z podgrzewaczem do ciepłej wody użytkowej.

Pompa ciepła do potęgi 2
Nowości / 2016-03-30

Kolejny dowód na to, że Galmet tworzy rzeczy mądre: pompa ciepła Airmax2. Na jakie potrzeby użytkownika odpowiada? Czy jest gwarancją konkretnych oszczędności? I czy rzeczywiście to urządzenie do potęgi? ​
Na początek wystarczy wspomnieć, że pompa powietrzna Airmax2 może oferować współczynnik efektywności bliski 5 i najwyższą, z dostęnych, klasę energetyczną A++.

Maxima - maksymalny komfort użytkowania
Nowości / 2016-03-28

Galmet - największy w Polsce, producent urządzeń grzewczych, od lat wyznacza standardy. Tym razem producent wprowadził najoszczędniejszą pompę ciepła w systemie ziemia - woda. Maxima gwarantuje najwyższą klasę energetyczną A++ i stabilną pracę przez cały rok.  

Kocioł do zadań specjalnych
Nowości / 2016-03-15

Kocioł c.o. EKO-GT KWP z podajnikiem, na ekogroszek zyskał nową funkcjonalność. Sprawdzoną jakość i rozwiązania wzbogaciliśmy o kolejne. Oferujemy, gwarantujące dokładniejsze domykanie, obrotowe klamki. Nowe osłony drzwi zapewniają większą ochronę użytkownika. Zmianie uległ też sposób zamykania klapy zasobnika. Typoszereg kotłów KWP jest początkiem nowej linii kolorystycznej.

"Galmet Sp.z o.o." Sp. K. 48-100 Głubczyce ul. Raciborska 36, NIP 748-000-27-40 REGON 530508930 tel. +48 77 403 45 00
Polityka prywatności