Informacja o najnowszych trendach w ogrzewnictwie, najnowszych technologiach, które w swoich produktach wdrożył Galmet

Lista ZUM - od 14 czerwca 2024
Aktualności / 2024-06-14

Od 14 czerwca 2024 r. obowiązuje zmieniony regulamin w Programie „Czyste Powietrze”.
Dotacja na pompę ciepła może być udzielona tylko wtedy, gdy urządzenie wpisane jest na listę zielonych urządzeń i materiałów (lista ZUM).

Do 13 czerwca wszystkie pompy ciepła GALMET znajdowały się na liście ZUM.
Obecnie trwa aktualizacja dokumentów na stronie listy zgodnie z nowymi wymogami i nie wszystkie pompy ciepła są obecnie dostępne. Będziemy Państwa na bieżąco informować, gdy dane kolejnych pomp ciepła GALMET zostaną zaktualizowane i pompy ciepła te będą dostępne na liście ZUM.

Smart rewolucja od Galmet
Aktualności / 2023-10-01

Wprowadzamy rewolucyjną ofertę, która odmieni sposób, w jaki postrzegasz swój dom. Wkraczamy w erę nowoczesnych technologii, gdzie inteligentne systemy sterowania stają się sercem naszych domów.
Dla tych, którzy od budynku oczekują czegoś więcej Galmet przygotował prawdziwą rewolucję - pompę ciepła Airmax3 w zupełnie nowej odsłonie.  
To już nie tylko optymalnie dobrany, kompletny, gotowy do instalacji zestaw, w skład którego wchodzi jednostka zewnętrzna pompy ciepła, szafa hydrauliczna lub moduł wewnętrzny oraz bufor c.o. Nowy Airmax 3. generacji to teraz pompa ciepła w wersji "S" jak Smart Home Center.
Sprawdź co sprawia, że pompa ciepła Airmax3 w nowej odsłonie jest absolutnie wyjątkowa.

Premiera OZEBUSA
Aktualności / 2023-09-15

Mamy dzisiaj wyjątkowy dzień dla marki Galmet.
Na spotkanie z klientami wyruszył nowy OZEBUS Galmet. Oznaczony numerem 01GTOZE nowy samochód ekspozycyjny jest Centrum Nowoczesnych Technologii, w którym wprowadzać będziemy klientów w świat marki Galmet.
Dynamiczne symbole, biało - czerwona grafika, charakterystyczny dla GT "orzeł" dodają mu dużo poweru a zarazem jednoznacznie manifestują polskość, z którą tak chcemy być i jesteśmy kojarzeni.

Do zobaczenia w Polsce!

Mistrz Mistrz ZAKSA Mistrz!
Aktualności / 2023-05-21

Sponsorowana przez Galmet #ZAKSA osiągnęła historyczny sukces. Po raz trzeci z rzędu zdobyła tytuł Mistrzów Europy. Liga Mistrzów w piłce siatkowej CEV to najważniejsze i najbardziej prestiżowe siatkarskie zmagania najlepszych drużyn Europy. W rozgrywanym w Turynie finale zmierzyły się dwie najlepsze polskie drużyny a 21 maja włoska hala była biało – czerwona. Kędzierzyńscy siatkarze wspierani od wielu lat przez Galmet, byli bezkonkurencyjni i w pięknym stylu zdobyli tytuł najlepszych w Europie.

Galmet sponsorem najważniejszego wydarzenia w branży pomp ciepła
Aktualności / 2023-04-24

Przed nami XI edycja Kongresu Polskiej Organizacji Rozwoju Technologii Pomp Ciepła PORT PC „Pompy ciepła w energetyce prosumenckiej” – najważniejszgo wydarzenia branży pomp ciepła w Polsce.
Głównym punktem spotkania 21 czerwca będzie możliwość zapoznania się z najnowszymi trendami i uwarunkowaniami rozwoju polskiego rynku pomp ciepła w odniesieniu do innych wyników europejskich.

Airmax 3. generacji – innowacyjna pompa ciepła - rewolucja energetyczna dla Twojego domu
Aktualności / 2023-04-04

Odkryj Airmax3 - nowoczesną pompę ciepła, która zmieni sposób ogrzewania Twojego domu! Airmax3 wykorzystuje zaawansowaną sprężarkę inwerterową oraz ekologiczny czynnik chłodniczy R290, zapewniając wyższą efektywność i niższe koszty eksploatacji. Prosty w montażu i obsłudze, Airmax3 to inwestycja, która przyniesie oszczędności i komfort przez długie lata. Sprawdź Airmax 3. generacji już dziś!

Zbiorniki Galmet – kolejny krok w stronę EKO
Aktualności / 2022-01-28

Galmet wprowadza nowy standard ogrzewaczy wody. Dział badań i rozwoju zbiorników we współpracy z Politechniką Opolską opracował technologię, która znacznie zwiększa wydajność wytwarzanych produktów. Innowacyjna technologia izolacji zbiorników w oparciu o mieszaninę cyklopentanu jako czynnik spieniający zapewnia o wiele lepszą efektywność energetyczną zbiorników polskiego producenta.

Basic 4. generacji - premiera
Aktualności / 2021-04-30

Przedstawiamy premierę, na którą czekało wiele osób! Poznajcie Basic 4. generacji! Najbardziej ekologiczną w historii pompę ciepła do c.w.u. Galmet. Nowy Basic to komfort i ekologia na niespotykanym dotąd poziomie. Nawet 100% energii z OZE. Nowy bezpieczny czynnik chłodniczy. O 28% większa wydajność i rekordowa efektywność na poziomie klasy A++. Zupełnie nowy, jeszcze bardziej intuicyjny kolorowy panel sterowania. Poznajcie wszystkie zalety pompy ciepła Basic 4. generacji - sprawdzonego sposobu na „zielone” ciepło w naszych domach.

Wygraj pompę ciepła Galmet
Aktualności / 2021-03-08

Galmet we współpracy z Muratorem zaprasza do udziału w wyjątkowym konkursie. Zgłoś remont Twojego domu! Sprawdź jakie korzyści można osiągnąć dzięki wymianie starego systemu ogrzewania. Wygraj powietrzną pompę ciepła polskiego producenta!

HOT POINTS CLUB - 2021
Aktualności / 2021-03-01

GALMET uruchomił najnowszą edycję najgorętszego programu partnerskiego w branży. HOT POINTS CLUB to system wsparcia przygotowany dla najlepszych instalatorów. INSTALATORZE! Sprawdź co Galmet przygotował specjalnie dla Ciebie!

Przewodnik inwestora – wybieramy rodzaj gruntowej pompy ciepła
Aktualności / 2021-02-14

Maxima czy Maxima Compact - od czego zależy wybór? Realne korzyści wynikające z wyboru konkretnego rodzaju gruntowej pompy ciepła. Podsumowanie rocznych kosztów użytkowania. Wszystko to w wywiadzie, który „Ekspert Ogrzewnictwa” przeprowadził z Krajowym Doradcą ds. Pomp Ciepła Galmet – Julią Sobaszek. Sprawdź, ile możesz zyskać wybierając rozwiązania OZE.

Co kryje Odra
Aktualności / 2021-01-22

W cyklu „Ludzie i pasje” prezentujemy najciekawsze osobowości branży grzewczej. Ludzi, którzy obok pracy zawodowej mają jeszcze to „coś” – pasję, która dla wielu może być niezrozumiała, egzotyczna lub nawet tajemnicza. Pasja to więcej niż hobby…

Co musisz wiedzieć o kolektorach słonecznych zanim je kupisz
Aktualności / 2020-12-08

Jak działa kolektor słoneczny? Dlaczego to świetny wybór do ogrzewania wody? Jak wybrać najlepsze urządzenie? Jakich błędów unikać w instalacji? Odpowiedź na najważniejsze pytania o kolektory słoneczne znajdziesz poniżej.

8 dowodów na to, że warto ogrzewać dom powietrzną pompą ciepła
Aktualności / 2020-11-02

Jeśli zastanawiasz się nad wyborem komfortowego sposobu ogrzewania domu… Poniższe odpowiedzi udowodnią Ci, że powietrzna pompa ciepła to właściwy dla Ciebie wybór, że jest gwarancją konkretnych oszczędności.

Kolektory słoneczne zgrzewane ultradźwiękowo
Aktualności / 2020-09-20

Wytrzymałość i trwałość to poza wydajnością najważniejsze zalety kolektorów słonecznych. Producenci i dystrybutorzy oferują dzisiaj modele wytwarzane w oparciu o różne technologie. Które rozwiązania gwarantują wiele lat bezawaryjnej i wydajnej pracy zestawów solarnych? Odpowiedź na to pytanie zawiera poniższa analiza wyników badań pracowników naukowych Katedry Technologii i Automatyzacji Politechniki Częstochowskiej.

Moc możliwości Tower Grand
Aktualności / 2020-09-09

Wymiennik c.w.u. Tower Grand to najnowszy ogrzewacz wody Galmet opracowany do współpracy z najbardziej wymagającymi urządzeniami – pompami ciepła. Wysoka wydajność i szeroki zakres pojemności sprawiają, że jest to rozwiązanie optymalne do stosowania zarówno z pompami ciepła bardzo małej jak i większej mocy. Odkryj moc wszystkich możliwości Tower Grand.

Nowoczesne technologie i zielona murawa
Aktualności / 2020-08-17

W cyklu „Ludzie i pasje” prezentujemy najciekawsze osobowości branży grzewczej. Ludzi, którzy obok pracy zawodowej mają jeszcze to „coś” – pasję, która dla wielu może być niezrozumiała, egzotyczna lub nawet tajemnicza. Pasja to więcej niż hobby…

Jeszcze więcej korzyści…
Aktualności / 2020-08-01

Smartfon, laptop, pompa ciepła do c.w.u. Co łączy te smart rozwiązania? Czołowi producenci tych urządzeń zapewniają ich użytkownikom jeszcze więcej korzyści dzięki najnowszym aktualizacjom oprogramowania. Sprawdź jak łatwo możesz zyskać dostęp do nowych funkcji Twojej pompy ciepła Spectra, Basic lub Small.

Zbiorniki do kotłów gazowych. Jaki wybrać?
Aktualności / 2020-07-31

Zbiornik z wężownicą, czy bez wężownicy, jakiej pojemności i jaki rodzaj zbiornika do danego kotła gazowego – takie pytania zadają sobie inwestorzy przed zakupem nowego lub przed wymianą starego kotła gazowego. Wyjaśniamy co trzeba wziąć pod uwagę przy doborze odpowiedniego zbiornika i które modele najlepiej spełnią swoją rolę.

Przewodnik inwestora – powietrzna pompa ciepła w połączeniu z grzejnikami
Aktualności / 2020-06-14

Modernizacja instalacji c.o. Korzyści z zastosowania powietrznej pompy ciepła w połączeniu z grzejnikami. Roczne oszczędności i porównanie kosztów użytkowania z innymi systemami ogrzewania. Wszystko to w wywiadzie, który „Ekspert Ogrzewnictwa” przeprowadził z Krajowym Doradcą ds. Pomp Ciepła Galmet – Pawłem Kurkiem. Sprawdź, ile możesz zyskać wybierając rozwiązania OZE.

HOT POINTS CLUB - EDYCJA 2020
Aktualności / 2020-02-15

Wystartowała najnowsza edycja najgorętszego programu partnerskiego w branży. HOT POINTS CLUB to system wsparcia dedykowany dla najlepszych instalatorów. INSTALATORZE! Dołącz do nas! Zdobywaj nagrody!

Komfortowe sterowanie online
Aktualności / 2020-01-15

Dwie najpopularniejsze w Polsce powietrzne pompy ciepła do c.w.u., czyli Basic GT oraz Small GT zyskały właśnie dodatkową funkcjonalność, która znacznie podnosi komfort ich obsługi. Dostęp online, który dotąd dostępny był właściwie tylko w urządzeniach klasy premium. Pozwala on na wygodną zdalną kontrolę parametrów i sterowanie pracą urządzenia poprzez internet.

Droga do doskonałości - laboratorium systemów hybrydowych
Aktualności / 2019-12-05

Jedyne w naszej części Europy laboratorium przeznaczone do badania powietrznych pomp ciepła oraz całych Hybrydowych Systemów Grzewczych powstało w Głubczycach. Poznaj najnowsze możliwości Centrum Badawczo-Rozwojowego firmy Galmet.

Rodzi się moc! Nowe pompy ciepła Airmax2 16-30 GT
Aktualności / 2019-06-01

Powietrzne pompy ciepła Airmax2  ogrzeją teraz od małego domu po halę przemysłową. Urządzenia o mocy od 6 do 30 kW wyróżnia bogate wyposażenie standardowe, intuicyjne sterowanie i oszczędna praca. Wybierając pompy ciepła Airmax2 możesz zyskać „Dom bez rachunków”.

NO SMOG - czyli polski sposób na niską emisję
Aktualności / 2019-02-19

Dr inż. Adolf Mirowski - autor nowatorskiego sytemu PreQurs – oceny i certyfikacji budynków oraz systemów ich ogrzewania ze względu na emisję zanieczyszczeń – przedstawia zalety certyfikacji budynków i urządzeń.

MOC JEST Z WAMI! - Pompy ciepła Maxima o mocy 20-42 kW
Aktualności / 2018-10-25

Galmet, producent najmądrzejszej polskiej pompy ciepła, do c.o. i c.w.u., Maxima, wprowadził do sprzedaży jednostki dużej mocy tego modelu. Do niedawna dostępne były tylko niskotemperaturowe urządzenia 7 -16 GT. Teraz gama pomp gruntowych zawiera również modele wysokotemperaturowe  20, 28, 34 i 42 GT.

Laboratorium do badań ErP
Aktualności / 2018-02-27

Galmet jako lider w produkcji urządzeń grzewczych w Polsce, kolejny raz wyprzedza konkurencję i prezentuje efekty pracy działu Badań i Rozwoju (BiR) ogrzewaczy wody. Intensywne prace działu BiR pozwalają oferować klientom sprawdzone produkty o wysokich parametrach, w których znacznie ograniczono straty ciepła. Jak badania ogrzewaczy wody zwiększają komfort ich użytkowania?

 

Najmądrzejsza pompa ciepła w Polsce – jeszcze lepsza!
Aktualności / 2017-08-25

Galmet wprowadza nowy standard pomp ciepła. Skonstruowana przez polskiego producenta powietrzna pompa ciepła do c.w.u. Spectra ma najkorzystniejszy na polskim rynku stosunek ceny do jakości i wydajności.
Obecnie współczynnik COP Spectry wynosi aż 3,49 (A15/W10-55) zgodnie z najnowszą normą PN-EN 16147 i nawet 3,52  przy (A20/W10-55) – jest to rekordowy wynik wśród powietrznych pomp ciepła z podgrzewaczem do ciepłej wody użytkowej.

ECO S.A. wybrało Galmet
Aktualności / 2017-06-15

Jest nam niezmiernie miło, że największa spółka ciepłownicza w Polsce – Energetyka Cieplna Opolszczyzny w Opolu,  chcąc zaangażować się w pozyskiwanie Odnawialnych Źródeł Energii, wybrała nasze mądre rozwiązania.

Spectra Smart - idea wprowadzona w życie
Aktualności / 2017-05-30

Postawiliśmy sobie cel: stwórzmy produkt, który zapewni użytkownikom komfort ciepłej wody użytkowej będąc przy tym maksymalnie wygodny w obsłudze. Powinien również zadbać o potrzeby całej rodziny i chronić środowisko naturalne. Poznaj historię wyjątkowego projektu.

Pompa ciepła do potęgi 2
Aktualności / 2017-03-30

Kolejny dowód na to, że Galmet tworzy rzeczy mądre: pompa ciepła Airmax2. Na jakie potrzeby użytkownika odpowiada? Czy jest gwarancją konkretnych oszczędności? I czy rzeczywiście to urządzenie do potęgi? ​
Na początek wystarczy wspomnieć, że pompa powietrzna Airmax2 może oferować współczynnik efektywności bliski 5 i najwyższą, z dostęnych, klasę energetyczną A++.

Maxima - maksymalny komfort użytkowania
Aktualności / 2017-03-28

Galmet - największy w Polsce, producent urządzeń grzewczych, od lat wyznacza standardy. Tym razem producent wprowadził najoszczędniejszą pompę ciepła w systemie ziemia - woda. Maxima gwarantuje najwyższą klasę energetyczną A++ i stabilną pracę przez cały rok.  

"Galmet Sp.z o.o." Sp. K. 48-100 Głubczyce ul. Raciborska 36, NIP 748-000-27-40 REGON 530508930 tel. +48 77 403 45 00