Podkategoria
Polecane
Ekologiczny kocioł z podajnikiem, na pellet - 5 klasa, EcoDesign

Kotły c.o. z podajnikiem - 5 klasa

Zmniejszenie wydatków poświęcanych na ogrzewanie jest bardzo ważne - równie ważny jest jednak komfort użytkowania. Kotły z podajnikiem to nowoczesne rozwiązanie, które łączy trwałość z intuicyjną obsługą oraz najnowszymi rozwiązaniami technicznymi. Kotły centralnego ogrzewania z podajnikiem to odpowiedź na potrzebę wysokiego komfortu obsługi i oszczędność kosztów ogrzewania. Zapewniają optymalne wykorzystanie spalanego paliwa. Domowym systemem grzewczym zarządza zdalnie zaawansowany sterownik, który monitoruje wszystkie parametry pracy kotła. Dzięki temu użytkownik może zarządzać funkcjami sterownika z poziomu przeglądarki internetowej.

Genesis Plus KPP
Ekologiczny kocioł z podajnikiem, na pellet - 5 klasa, EcoDesign

Kompaktowy kocioł o ponadprzeciętnej wygodzie obsługi, ekologiczności i czystości pracy. Genesis Plus gwarantuje oszczędność, solidność i trwałość wykonania. Od konkurencji wyraźnie odróżnia go niezwykle wysoka sprawność, sięgająca 97%, potwierdzona pełnym certyfikatem. Klasa energet. A+, 5 klasa czystości spalin oraz spełnianie wymagań Ekoprojektu czynią z Genesis Plus lidera wśród kotłów na pellet


Genesis KPP
Ekologiczny kocioł z podajnikiem, na pellet - 5 klasa, EcoDesign

Ciepło, w najwyższej klasie 5. Kocioł na pellet z automatyczną zapalarką pozwalający na pracę ze sprawnością ponad 90%. Stanowi gwarancję czystej kotłowni i optymalnego wykorzystania odnawialnych źródeł energii. Pojemny zasobnik umożliwia nieprzerwaną pracę kotła przez wiele dni. Genesis KPP generuje 90% mniej popiołu niż kocioł na węgiel kamienny. Klasa efektywności energetycznej: A+.


Galaxia KWE
Ekologiczny kocioł z podajnikiem, na ekogroszek - 5 klasa, EcoDesign

Kocioł na ekogroszek o najwyższej 5 – tej klasie czystości spalin i sprawności urządzenia. Gwarantuje pracę z najwyższą sprawnością do 94,29% (GALAXIA KWE 22). Zapewnia maksymalne pozyskanie ciepła ze spalanego węgla, oszczędność ponad 1 500 kg węgla w sezonie*. Nowoczesny regulator umożliwia sterowanie pracą kotła online. Kwalifikuje się do dotacji w Programach PONE i WFOŚiGW.


Gladius KWP
Ekologiczny kocioł z podajnikiem, na ekogroszek - 5 klasa, EcoDesign

Ekologiczny następca tradycyjnych kotłów c.o. Zasilany ekogroszkiem zapewnia wygodę użytkowania i optymalne wykorzystanie spalanego paliwa. Kocioł Gladius dostarcza ciepło, niezbędne do ogrzania domu i wody użytkowej. Wyposażony w intuicyjny sterownik posiada możliwość zdalnego zarządzania domowym systemem grzewczym za pomocą tabletu lub smartfona. Kwalifikuje się do dotacji w Programach PONE i "Czyste Powietrze".


"Galmet Sp.z o.o." Sp. K. 48-100 Głubczyce ul. Raciborska 36, NIP 748-000-27-40 REGON 530508930 tel. +48 77 403 45 00