Wymienniki c.w.u. z wężownicą spiralną

Wymiennik ciepła z jedną wężownicą spiralną dostarcza ciepłą wodę użytkową dzięki współpracy z różnymi typami kotłów c.o. Opcjonalnie zasilane przez komplet elektryczny GE z grzałką, mogą pracować samodzielnie. Nie wymagane jest wtedy zasilanie z kotła c.o. Zabezpieczenie termiczne wymienników grubą warstwą izolacji gwarantuje wysoką wydajność i niskie koszty eksploatacji. Modele o pojemnościach od 80 do 1500 litrów, dostępne opcjonalnie w kolorowych obudowach, umożliwiają dobór wymiennika do każdej inwestycji.

Neptun² Kombi
Wymiennik c.w.u. z wężownicą spiralną, wiszący - SGW(S)

Wymiennik ciepła pionowy, wiszący, w metalowej obudowie. Wersje: prawa lub lewa umożliwiają wygodne i łatwe podłączenie kotła c.o. do wężownicy spiralnej. W wersji podstawowej wyposażony w sterownik manualny, w wersji Neptun² Kombi Elektronik w sterownik z wyświetlaczem LED. Idealny do niewielkich mieszkań. Pojemność: od 80 do 140 litrów. 


Vulcan Kombi
Wymiennik c.w.u. z wężownicą spiralną, wiszący lub stojący - SGW(S)

Wymiennik pionowy, w wersji stojącej lub wiszącej, w metalowej obudowie. Wszystkie przyłącza umieszczone na jednej dennicy, umożliwiają montaż w wąskich wnękach. Wymiennik ciepła Vulcan Kombi oferuje nowoczesny kształt i możliwość wyboru koloru obudowy. Zabezpiecza c.w.u. dla 2-4 osobowej rodziny.* Pojemność: od 100 do 200 litrów.


Mini Tower
Wymiennik c.w.u. z wężownicą spiralną, stojący - SGW(S)

Wymiennik pionowy, stojący, w płaszczu z tworzywa sztucznego. Zasilany wężownicą spiralną o dużej powierzchni. Opcjonalnie, grzałką elektryczną, po podłączeniu kompletu elektrycznego GE. Wszystkie przyłącza ulokowane z tyłu zapewniają estetykę oraz łatwy montaż. Izolacja o niskim współczynniku przewodzenia ciepła - λ, gwarantuje niskie koszty ogrzania wody użytkowej. Wymiennik o pojemności: od 100 do 140 litrów zapewnia c.w.u. dla 2-3 osobowej rodziny*


Tower
Wymiennik c.w.u. z wężownicą spiralną, stojący - SGW(S)

Wymiennik ciepła stojący, pionowy obudowie zewnętrznej z tworzywa sztucznego. Wężownica, o dużej powierzchni, umieszczona w dolnej części zbiornika, gwarantuje max. wykorzystanie pojemności zbiornika. Dla wygody użytkowania i łatwej instalacji wszystkie przyłącza hydrauliczne ukryte są z tyłu zbiornika. Klasa energetyczna do A. Pojemność od 200 do 500 litrów gwarantuje komfort użytkowania dla 4-10 osób.


Big Tower
Wymiennik c.w.u. z wężownicą spiralną, stojący - SGW(S)

Wymiennik stojący polecany do dużych instalacji, budynków użyteczności publicznej i przemysłowych. W izolacji z twardej pianki poliuretanowej lub rozbieralnej Neodul. Zabezpieczony emalią ceramiczną EXTRA GLASS® i dwiema anodami magnezowymi. Dużą wężownicę spiralną zasila kocioł c.o. lub kominek. BIG TOWER to wymiennik ciepła z przyłączem na komplet elektryczny GE w części środkowej i otworem rewizyjnym w części dolnej. Dostępne pojemności do 1500


"Galmet Sp.z o.o." Sp. K. 48-100 Głubczyce ul. Raciborska 36, NIP 748-000-27-40 REGON 530508930 tel. +48 77 403 45 00