Ekspert ogrzewnictwa nr 12

Ekspert Ogrzewnictwa / 2019-11-14

Stanisław Galara: 80-letni wizjoner – wywiad z Prezesem Galmet / Maxima Compact: komfort w wersji maksymalnie kompaktowej / Kingsajz - wielkość i jakość - duże zbiorniki emaliowane / Nowoczesna linia produkcyjna / Tak produkują najlepsi! / Droga do doskonałości -  laboratorium systemów hybrydowych / Przewodnik inwestora - część 5 / Kompletny i dla wszystkich: zbiornik SG(K) Complete / Ludzie i pasje: DJ Human / Ostatnia taka szarża: bitwa pod Komarowem

 

 

Stanisław Galara: 80-letni wizjoner

Wizjoner, pasjonat, rzemieślnik. Urodził się w czasach gdy szczytem technologii było radio lampowe. dzisiaj inwestuje miliony w laboratoria badawcze i rozwój ekologicznych produktów, nowoczesnych technologii OZE. Wg kalendarza od prawie 20 lat emeryt. On jednak wciąż nie zwalnia i każdego dnia udowadnia, że chcieć to móc.

Maxima Compact: komfort w wersji maksymalnie kompaktowej

Premiera pompy ciepła zintegrowanej ze zbiornikiem. Gruntowe pompy ciepła z serii Maxima są marką samą w sobie. W ostatnich dwóch latach zgarnęły prawie wszystkie liczące się nagrody branżowe przyznawane najnowocześniejszym, innowacyjnym i ekologicznym urządzeniom grzewczym w Polsce. Do długiej listy zalet Maximy należy dopisać kolejną - producent, polska firma Galmet, przygotowała trzy modele tej pompy ciepła zintegrowane ze zbiornikiem ze stali nierdzewnej. To niezwykle skuteczne urządzenie nosi nazwę Maxima Compact i właśnie trafiło do sprzedaży.

Kingsajz - wielkość i jakość - duże zbiorniki emaliowane

Duże zbiorniki emaliowane 2000-3000 l

Nowoczesna linia produkcyjna

Najnowocześniejsza linia produkcyjna wymienników i zasobników c.w.u. o dużych pojemnościach.

Tak produkują najlepsi!

Rozwój produktów wymaga stosowania coraz bardziej zaawansowanych technologii. Inwestując w nie warto korzystać z doświadczeń najlepszych. Firma Galmet od lat stawia na współpracę z firmami rodzinnymi. Ważnym partnerem producenta jest firma Trumpf wiodący dostawca obrabiarek, laserów i elektroniki dla zastosowań przemysłowych, którego historia sięga 1923 roku.

Droga do doskonałości -  laboratorium systemów hybrydowych

Przez ostatni rok trwały prace nad zbudowaniem jedynego w naszej części Europy laboratorium przeznaczonego do badania powietrznych pomp ciepła oraz całych Hybrydowych Systemów Grzewczych, w warunkach w pełni odzwierciedlających naturalne. Wyposażono je m.in. w komorę chłodu, stanowiska do testów wydajnościowych ogrzewaczy wody i badań kotłów c.o. małej i dużej mocy. Unikatowe centrum badawcze mieści się w Głubczycach na południu Polski, a jego właścicielem jest firma Galmet.

Przewodnik inwestora - część 5

Realne korzyści z wyboru ekologicznego systemu grzewczego - powietrznej pompy ciepła z instalacją podłogową - do ogrzewania domu. Roczne oszczędności i porównanie kosztów użytkowania z klasycznymi systemami ogrzewania. Wszystko to w wywiadzie, który „Ekspert Ogrzewnictwa” przeprowadził z Krajowym Doradcą ds. Pomp Ciepła Galmet – Pawłem Kurkiem.

Kompletny i dla wszystkich: zbiornik kombinowany do pomp ciepła Complete

Od prawie 10 lat ten wyjątkowo praktyczny i doskonały technicznie ogrzewacz do pomp ciepła dostępny był dla odbiorców zagranicznych i na zamówienia specjalne. Bardzo dobre recenzje użytkowników, chwalących trwałość i wydajność tego zbiornika oraz rosnące zapotrzebowanie rynkowe, skłoniły polskiego producenta do włączenia dwóch modeli zbiornika Complete do standardowej oferty katalogowej Galmet. Teraz jest już dostępny dla wszystkich klientów i w stałej ofercie.

Ludzie i pasje - DJ HUMAN

W cyklu „Ludzie i pasje” prezentujemy najciekawsze osobowości branży grzewczej. Ludzi, którzy obok pracy zawodowej mają jeszcze to „coś” – pasję, która dla wielu może być niezrozumiała, egzotyczna lub nawet tajemnicza. Pasja to więcej niż hobby… Tym razem o pasje pytamy Patryka Zarzyckiego DJ-a, pracownika wydziału produkcji kotłów c.o. firmy Galmet.

Wielkie słowa wielkich ludzi

W chwilach, gdy szukasz inspiracji, warto posłuchać słów osób, które w swoim życiu osiągnęły rzeczy niemożliwe.

Ostatnia taka szarża: bitwa pod Komarowem

O największej bitwie kawaleryjskiej XX wieku opowiada wiceprezes Robert Galara.

 

Zachęcamy do lektury „Eksperta Ogrzewnictwa”, a tym samym do wkroczenia w świat marki Galmet.

 

Ekspert Ogrzewnictwa
"Galmet Sp.z o.o." Sp. K. 48-100 Głubczyce ul. Raciborska 36, NIP 748-000-27-40 REGON 530508930 tel. +48 77 403 45 00