Podkategoria
Polecane
Ekologiczny kocioł z podajnikiem, na pellet - 5 klasa, EcoDesign

Kotły c.o. z podajnikiem

Zmniejszenie wydatków poświęcanych na ogrzewanie jest bardzo ważne - równie ważny jest jednak komfort użytkowania. Kotły z podajnikiem to nowoczesne rozwiązanie, które łączy trwałość z intuicyjną obsługą oraz najnowszymi rozwiązaniami technicznymi. Kotły centralnego ogrzewania z podajnikiem to odpowiedź na potrzebę wysokiego komfortu obsługi i oszczędność kosztów ogrzewania. Zapewniają optymalne wykorzystanie spalanego paliwa. Domowym systemem grzewczym zarządza zdalnie zaawansowany sterownik, który monitoruje wszystkie parametry pracy kotła. Dzięki temu użytkownik może zarządzać funkcjami sterownika z poziomu przeglądarki internetowej.

EKO - GT KWP
Ekologiczny kocioł z podajnikiem, na ekogroszek - 4 klasa

Kocioł na ekogroszek w 4 – tej klasie czystości spalin i sprawności urządzenia. Gwarantuje pracę ze sprawnością 92%. Kocioł EKO-GT KWP dostarcza ciepło, niezbędne do ogrzania domu i wody użytkowej. Zapewnia oszczędność do 50% kosztów ogrzewania.* Wyposażony w intuicyjny sterownik posiada możliwość zdalnego zarządzania domowym systemem grzewczym za pomocą tabletu lub smartfona.


KWP
Kocioł c.o. na ekogroszek, z podajnikiem

Ekologiczny następca tradycyjnych kotłów c.o. Zasilany ekogroszkiem zapewnia wygodę użytkowania i optymalne wykorzystanie spalanego paliwa. Kocioł KWP dostarcza ciepło, niezbędne do ogrzania domu i wody użytkowej. Zapewnia oszczędność do 50% kosztów ogrzewania.* Wyposażony w intuicyjny sterownik posiada możliwość zdalnego zarządzania domowym systemem grzewczym za pomocą tabletu lub smartfona.


KWPD
Kocioł c.o. na ekogroszek, z rusztem wodnym

Ekologiczny kocioł wyposażony w dodatkowy ruszt wodny, zapewniający szybszy odbiór ciepła. Pozwala na ręczny załadunek i spalanie, także drewna opałowego lub grubego węgla. W opcji c.w.u. kocioł dostarcza ciepłą wodę użytkową, również w okresie letnim. Dedykowane oprogramowanie pozwala na zdalne zarządzanie domowym systemem grzewczym.


"Galmet Sp.z o.o." Sp. K. 48-100 Głubczyce ul. Raciborska 36, NIP 748-000-27-40 REGON 530508930 tel. +48 77 403 45 00
Polityka prywatności