Powiększamy zestaw nagród w Kampanii "Ciepło z klasą”

O firmie / 2016-05-31

Rozpoczynamy już szósty tydzień Kampanii „Ciepło z klasą” organizowanej przez lidera polskiej branży grzewczej GALMET. Do puli nagród zawierającej ultranowoczesny sprzęt grzewczy, który zdobędą trzy zwycięskie w głosowaniu szkoły, dołączają nagrody dodatkowe. Łączna wartość nagród to ponad 230 tys. złotych.

Trzy placówki, które uzyskają największą ilość głosów, zdobędą nowoczesne zestawy grzewcze, wraz z pełnym i profesjonalnym montażem, które zapewnią uczniom maksimum komfortu i bezpieczeństwa grzewczego, jak również pozwolą ograniczyć koszty stałe związane z ogrzewaniem. Co ważne, nagrody będą dopasowane do indywidualnych wymagań i potrzeb danej szkoły.

Dodatkowo dziesięć pierwszych szkół, które otrzymają najwięcej głosów, zdobędzie kompleksowe, darmowe przeglądy instalacji grzewczych, przeprowadzane przez firmę Galmet.
Profesjonalne przeglądy instalacji grzewczych pozwolą na ocenę jakości pracy i wydajności sprzętu grzewczego zamontowanego w szkołach. Zwycięskie placówki będą mogły liczyć na fachową usługę doradczą i pełne wsparcie zespołu ekspertów firmy Galmet.

O firmie
"Galmet Sp.z o.o." Sp. K. 48-100 Głubczyce ul. Raciborska 36, NIP 748-000-27-40 REGON 530508930 tel. +48 77 403 45 00